Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatGenel

Bursa Arkadaş Arıyorum

4.5 2 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

hayırlısı ile bir eş arıyorum. Adım Halime 23 yaşındayım Bursa da yaşıyorum. Başörtülü bir bayanım. yalansız dürüst birini arıyorum. Güvenmek istyrm karşımdaki kişiye bir ömür. Ciddi iseniz ben burdayim. bosanmis yada bekar istiyorum. Sevip sayip sahiplenicek icinde allah korkusu olan ciddi birinini bekliyorum.

Bursa Arkadaş Arıyorum, Bursa Arkadaş, Bursa Arkadas, Bursa

Bursa Arkadaş Arıyorum, Bursa Arkadaş, Bursa Arkadas, Bursa
Bursa Arkadaş Arıyorum, Bursa Arkadaş, Bursa Arkadas, Bursa

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Ülke Türkiye
Şehir Bursa
İlçe Kestel
Genel Bilgiler
Boyu 1.70 cm
Kilosu 77 kg
Vücut Tipi Balık Etli
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum var ve benimle yaşıyor
Çocuk İsteği Daha sonra istiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç İkizler
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Ciddi, Dindar, Duygusal, Dürüst, Eğlenceli, İyimser, Komik, Konuşkan, Kıskanç, Modern, Romantik, Sempatik, Sorumluluk Sahibi, Titiz, Zeki
Konuştuğu Diller İngilizce, Türkçe
Kuran-ı Kerim Okumayı bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum
Namaz Kılıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi

 

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
18-26
Medeni Hali Boşanmış
Vücut Tipi Balık Etli
Göz Rengi Kahve, Siyah, Mavi, Yeşil
Saç Rengi Sarı, Siyah, Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Önlisans
Geliri 3000-4000 TL
Çocuğu Olsun
Sigara Kullanmasın
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Özellikler Saygı, Sevgi, Güven, Hoşgörü, İyi Vakit Geçirme, Zeka Uyumu
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Olabilir
Namaz Kılmaya çalışsın
Mezhebi Hanefi


S400 son durum

Bugün tüm dünyanın kilitlendiği mevzu S-400 son durum nedir? Uzun Menzilli Bölge Hava ve füze savunma Sistemi’nin Türkiye’ye teslim edilmesiydi.

ABD ve Avrupa, Türkiye‘nin Rusya‘dan S-400 almasına karşı çıkmış ve teslim alınması halinde Türkiye’ye yaptırım uygulayacaklarını açıklamışlardı. ABD’den ve NATO’dan mevzuyla ilgili ilk açıklama geldi. Peki S-400 nedir? Niçin önemlidir? İşte S-400 ile ilgili bilinmesi gereken detaylar…
Ulusal savunma Bakanlığı’nın S-400 teslimatının başladığını duyurması üzerine tüm gözler Türkiye’ye çevrildi. Rusya’dan S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve füze savunma Sisteminin birinci grup malzemelerini Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde bulunan Mürted Hava Meydanı’na getiren Rus tayyare, alandan ayrıldı. Sisteme ait parçaların teslimatının devam edeceği açıklandı. S-400 Türkiye‘nin hava ve füze müdafa ihtiyacının karşılanması için alınmıştı.
MSB’den yapılan açıklamada s400 son durum nedir? “Türkiye’nin hava ve roket müdafa ihtiyacının karşılanmasına yönelik tedarik edilen S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve roket savunma Sisteminin birinci grup malzemelerinin Mürted Hava Meydanı / Ankara’ya intikali 12 Temmuz 2019 tarihinden itibaren başladı.” denildi.

Savunma BAKANI AKAR: SÜREÇ DEVAM EDECEK

milli savunma Bakanı Hulusi Akar “Uzun yıllardan beri uzun menzilli bölge hava ve roket müdafa sistemi tedariki için çalışmalarımız sürmektedir. Bu konuda belirlediğimiz bazı ilkeler var. Bu ilkeler doğrultusunda Çin, Rusya, ABD ve Fransa ile görüşmelerimiz oldu. Bu görüşmeler ondan sonra görmüş olduk ki ilkelerimize en uyum sağlayan ülke Rusya oldu.

Bunun için de Nisan 2017’de bir sözleşme imzalandı. O sözleşme çerçevesinde çalışmalar sürdürüldü. Bugün sabah saatlerinden itibaren toplam üç uçak Mürted bölgesine inmek suretiyle söz konusu sistemlerin parçalarını taşımaya başladılar. Bu bir süreç. Önümüzdeki günlerde bu süreç devam edecek. Bu sürece bağlı olarak çalışmalarımızın tamamlanacağını, planlandığı şekilde gerçekleşeceğini görüyoruz. Planlı faaliyetlerimizde herhangi bir sorun görmüyoruz. Planlı faaliyetlerimize paralel olarak hem de personelimizin de hem kurulum hem işletim anlamında eğitimleri de Türkiye’de, Rusya’da sürmektedir. Bu önümüzdeki günlerde de devam edecektir.” dedi.

NATO’DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

AFP haber ajansına konuşan üst düzey NATO yetkilileri, “Operasyonların ve görevlerin yönetilmesinde askeri güçlerimizin eşgüdümlü olarak çalışması dirimsel önemdedir” dedi.

S-400 NEDİR? ÖZELLİKLERİ NELER?

Şu anda dünyada kullanımda olan en iyi hava müdafa sistemlerinden biri olarak gösterilen S-400, Rusya’nın Soğuk Savaş döneminde geliştirmeye başladığı roket müdafa sisteminin dördüncü neslini temsil ediyor.

S-400’ün geliştirilmesine 1993 yılında başlandı. Ancak, özellikle Soğuk Savaş sonrası savunma sanayine uygulanan bütçe kesintileri sebebiyle tamamlanması oldukca uzun vakit aldı ve sadece yeni bir teknoloji olarak değil, eski sistemin devamı olarak geliştirilebildi.

Bundan dolayı mevcut sistemde kullanılan teknolojinin yüzde 70 ile 80’i bir önceki model olan S-300’den alındı. Bunlar içinde füze depolama sandıkları, fırlatma rampaları ve radarlar bulunuyor. Sistemin testlerine 1999 sonucunda başlandı ve 2007 senesinde faaliyete alındı.

Bu sistem, insanlı ya da insansız her türlü hava aracının yanı sıra hem seyir (cruise) bununla birlikte balistik füzeleri imha etme kapasitesine haiz. Azami menzili 400 kilometre, ulaşabildiği en yüksek irtifa da 30 kilometre.

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ayhan şafak
Ayhan şafak
3 yıl önce

Merhaba

Ayhan şafak
Ayhan şafak
3 yıl önce

Benim ismim ayhan

Ümit kurt
Ümit kurt
3 yıl önce

Merhabalr

Fatih
Fatih
2 yıl önce

Merhaba ben Fatih seni tanımak arkadaş olmak istiyorum 05415122213 niyetim evlilik ciddi olarak

4
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x