Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıGenelŞehir Şehir Bayan Arkadas

Canlı Mobil Arkadaş

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Canlı Mobil Arkadaş

Hey gidi günler hey hey, Diye avazım çıktığı kadar bağıralım geliyor. İnsanların insan olduğu zamanların verdiği özlem. Bir soba etrafında oturan geniş aile fertlerinin sıcacık çay eşliğinde ettiği muhabbet, arkadaş yerini neler aldı neler.

Bartın Ciddi Evlilik Arayan bayanım. Ben Lamia 33 Yaşında ciddi bir bayanım. Bartın da yaşıyorum. Turizm ile uğraşıyorum. Pandemi den dolayı şu sıralar işlerimiz biraz kötü ama kendi ayaklarım üzerinde duruyorum. benim amacim ciddi uzun sureli bir beraberlik kurmak .
aradigim kisinin amaci ciddi olsun durust olsun. hayat kisa yasamak gerek diyorum ve şunu da belirteyim karşımdaki kişinin en azından düzenli bir işi olmalı.,
Bartın Ciddi Evlilik, Bartın Ciddi, Bartın Ciddi Bayan, Bartın Ciddi Bay, Bartın

Genç Arkadaşlıklar ücretsiz chat, Genç Arkadaşlıklar, ücretsiz chat, Genç bayanlar,
Genç Arkadaşlıklar ücretsiz chat, Genç Arkadaşlıklar, ücretsiz chat, Genç bayanlar,

 

 

Kestane kokusu sinerdi bütün siteye bütün eve. İkramlar olurdu kişiler arasında, fıkralar eletilir o gün yaşananlar baştan sona eksiksi anlatılırdı.Çünkü bağ vardı bu insanların arasında aile bağı, dostluk bağı, kardeşlik bağı vardı. Ne oldu da bu bağlardan mahrum kaldık ne oldu da koyun sürüsü gibi dağılın kendi sitelerimize çekildik. Ne olduğu gayet açık ve ortada.

 

Teknolojiyi icat ettik ve ona hükmetmeye çalıştık ama hükmetmeye çalışırken o bize hükmetmeye başladı. Bizi esaretine aldı ve bir çok duygumuzda hapsetti. Aldı bizden aile bağlarımızı, aldı bizden canlı mobil arkadaş etmek fırsatınız aldı bizden dostluk arkadaşlık bağlarını. Bizi sitemize hapsetti yetmedi sitede bulunan bilgisayara ya da mobil cihaza gömdü.

 

Deve kuşu misali başımız kuma gömülmüş durumda hiç bir şey göremez olduk, hiç bir şey duyamaz olduk. Varımız yoğumuz internet oldu, telefon olduk tablet oldu, sanal alem oldu, mobil arkadaş sunucusu oldu, yalandan edilen dostluklar,arkadaşlıklar ya da sevgililer oldu. Aldı bizden teknoloji insanı duygularımızı bir kablolar eşliğinde ilişki yaşamaya mahkuk etti. Ve biz kurtulmaya çalışırken daha çok batıyoruz. Maden batıyoruz daha çok batalım diyen kimse çıkmaz bundan eminim ama farkında olmamakta durum böyle ve daha çok batıyoruz ama farkında değiliz. Örnek olarak sanal alemde girilen mobil canlı arkadaş sitelerinde insanlar bir kaç saatliğine zaman geçirme bir fantezi peşini düşüp çeşitli bir takım şeyler aramak istemektedir.

 

Bunda başarılı olduğu zaman da ertesi gün girmeye devam edecek ve bu durum gelecek günlerde de artarak devam edecektir. İşte eslet burada başlar ve insanlar bu hapis hayatına yine kedi ayakları ile bu tuzağa gitmektedirler. Evet bizde bu tuzaklardan birini kurtul ve sinside avımızı bekliyoruz. Sizde bizim avımız olmak istiyorsanız canlı mobil arkadaş sitemize gelmeniz yeterlidir. Sizi bir güzel avlamak için pusuda yatmış sizleri beklemekteyiz.

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x