Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıGenel

Ciddi Arkadaş

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben Sinem 29 yaşındayım Ciddi bir hayat arkadaşı arıyorum. Tokatta yaşıyorum. Tipik bir başak burcuyum ama temizlik hastası değilim. Boşandım ve iki kızımla (10 ve 13 yaşlarında) beraber yaşıyorum. Çalışan bir bayanım.Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum.
Ne arıyorum: Sohbet edebilecek kendini bilen saygılı bekar biriyle tanışmak istiyorum.Beni tanımaya çalışmadan önce kendisini tanımış biri olmalı. Arkadaşlığın önemini bilecek biri olmalı.

Ciddi bir hayat arkadaşı arıyorum, Ciddi Arkadaş Arama, Ciddi Arkadaş

Ask Arkadaşlık Siteleri
sinop Bay Arkadaş Arıyorum, sinop Bay Arkadaş, sinop Bayan Arkadaş Arıyorum

Ciddi bir hayat arkadaşı arıyorum, Ciddi Arkadaş Arama, Ciddi Arkadaş

li Suriyeli Bayanlar Odalari

Gözümde hasretin dinmez yağmuru Kadere el açıp seni dilendim Bitirdin bendeki bütün gururu Yüz kızartıp senden seni dilendim Bir ümit görmüştüm önce sende ben Severek mutluluk bekledim senden sensizlik sarhosu oldum bilmeden İçtiğim kadehten seni dilendim Bekledim rüzgarlar esip geçtikçe Seni bana geri getirmedikçe Açıp ellerimi böyle her gece Doğmayan güneşten seni dilendim Bir ümit görmüştüm önce sende ben Severek mutluluk bekledim senden sensizlik sarhosu oldum bilmeden İçtiğim kadehten seni dilendim

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Kadir dalgıç
Kadir dalgıç
3 yıl önce

Meraba ben kadir 35 yaşındayım tokat niksarda gazetede çalışıyorum matbaa ustasıyım 22 senedir çalışıyorum

Ferhat kale
Ferhat kale
3 yıl önce

Mrh ben. Ferhat. Ankaraliyim ama yurtdisinda yasiyorum. Wapsap 0046737647306

Memet
Memet
2 yıl önce

Mrb

Kılıç
Kılıç
2 yıl önce

Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar

trackback
2 yıl önce

Ben Filiz 25 Yaşındayım. Merhabalar, öncelikli olarak manevi ve ahlaki değerlere önem veriyorum. Ailenin kudsiyetine inanıyorum. Düzgün karakter sahibi,kendini bilen, sakin, aklı başında bir insanım. Sanata kabiliyetli, doğa aşığı, ilahi sanat karşısında ürperip mistik heyecan duyabilen bir yapım var. Müzik ruhun gıdasıdır. Türk sanat müziği ve yabancı batı müziği ile büyüdüm. Türkülerimizi ve milli bağlamamızı takdir etmekle birlikte pek dinlediğim söylenemez.
Ne arıyorum: Düzgün karakter sahibi ve dengeli bir insan. İnsanlara ve hayvanlara karşı merhametli olan. Maddenin esiri olmayıp mananın değerini çok iyi anlamış olan.Öz güvenli, bakımlı kendine saygısı olan bir insan. Benim için düzgün bir ses tonu ve kendini ifade edebilme kabiliyeti önemlidir. Ayrıca kişinin medeni durumunun netliği çok önemli. Evli yahut yeni boşanma aşamasında olanlar bu ortamda bulunmaktan sakınsınlar, Allahtan korksunlar ve insanların iyi niyetlerini suistimal etmesinler lütfen.

5
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x