Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıSuriyeli BayanlarYabancı Bayan Arkadaş

Edep Saygı

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

ÖNCELİKLE SAYGI, EDEP, DÜRÜSTLÜK !!TERCİHİM AVUSTURYA veya ALMANYA da yaşayan ! Adım Seval 33 yaşındayım. Sadece evlilik adına tanışma olur onun dışında boşa vaktimi kimse almasın ! Resmi olmayanlara cevap vermiyorum , burada foto olması ciddiyettir ! Fotom başka yerde var vs gibi sözlerle gelmeyin önce burada hiç bişeyden çekinmeden fotonuz olmalı !

ZENGİN BAY ARAYAN KIZLAR, ZENGİN ERKEKLER SİTESİ, ZENGİN ERKEKLERLE TANIŞMA SİTELERİ, ZENGİN SEVGİLİ ARAYAN KIZLAR
ZENGİN BAY ARAYAN KIZLAR, ZENGİN ERKEKLER SİTESİ, ZENGİN ERKEKLERLE TANIŞMA SİTELERİ, ZENGİN SEVGİLİ ARAYAN KIZLAR

Fotogallerie
Um die anderen Fotos zu sehen, musst Du Dich anmelden!
Aussehen
Meine Größe: 156 – 160 cm (61,1 – 63,0 inch)
Meine Augenfarbe: Blau
Meine Haarfarbe: Blond
Meine Figur: Schlank
Mein Gewicht: 51 – 55 kg ( 100.3 – 121.3 lbs)
Leben
Mein Familienstand: Geschieden
Meine Ernährung: Möchte ich nicht angeben
Meine Muttersprache: Türkisch
Eigener Haushalt: Möchte ich nicht angeben
Meine Kinder: Ja, ein Kind
Mein Kinderwunsch: Vielleicht, wenn Gott will
Mein Bildungsniveau: Möchte ich nicht angeben
Mein Berufsstand: Hausfrau/-mann
1. Fremdsprache: Deutsch

Güzel bir sohbet sitesi arıyorum, ciddi bir arkadaşlık sitesi arıyorum, en güzel sohbet sitesi hangisi? Güzel kızlarla sohbet etmek isterim, güzel bir chat sitesi benzer biçimde aramalar yapan İnternet kullanıcılarına yönelik tanıtıcı bir yazı hazırladık.

Her insanoğlunun kendince bir eğlence anlayışı vardır. Buna hobi, ihtiras, bağımlılık yerine her ne denirse densin neticeta o insanoğlunun müddet geçirip eğlenebildiği bir çok yol vardır. Kumar sitelerinden tutun, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sohbet siteleri ve daha onlarca örnek oluşturabilecek sistemler mevcuttur. Bizim konumuz yalnız sohbet olduğundan ben sizlere işin bu istikametinden anlatmak isterim. Güzel bir sohbet sitesi arayanlar ne fakatçla bu sitelere girerler? Aslında bu şekilde bir arama terimi ile sohbet edecek mekan arayan insanoğluın tek düşüncesi vardır, sex muhtevaları olmayan, argo konuşmaların yapılmadığı, politik sohbetlerin olmadığı ve can sıkıcı mücadele muhabbetlerinin yapılmadığı bir mekan aramaktadırlar. Bilindiği üzere son senelerdeki chat site enflasyonu katılımcılara bir çok taviz vermeyi de peşinden getirdi. Köklü ve prensiplerinden ödün vermeyen bir çok site olsa da malesef binlercesi de bu tür sohbetlere müsaade ettiği için sektör zor zamanlar yaşamaktadır.

Güzel sohbet önce ferdin kendi benliğinden kaynaklanır. Bir fert ailesinden nasıl terbiye alıyorsa onu da bulunduğu topluma yansıtır. Sohbet odalarına giren kullanıcıları terbiye edecek konum söz mevzusu değildir. Aslına bakarsan site kaideleri giriş kısmınde katılımcıya kesin gösterilir. Hemen sonra mesuliyet kabul edilmez ve siteden uzaklaştırılır. En azından biz idare olarak böyle bir uygulama yapmaktayız. Güzel hoşça vakit geçirmek isteyen, yeni arkadaşlar bulup, yazışarak eğlenmenin keyfinı yaşamak isteyenler için bir platform oluşturduk. En zorunu seçtik fakat, idare olarak gözlemlediğimiz de şu; sitemizde sohbet eden hepimiz bu vaziyetten oldukça hoşnut. Sizlerde güzel bir sohbet arıyorsanız rastgele bir fiyat ödemeden sohbet odalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x