Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayanlarla ChatBayanlarla SohbetMobil ArkadaşMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

ELİT Arkadaş Siteleri

3 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

elit arkadaş siteleri, elit arkadaşlık siteleri, elit arkadaş

Adım Gülcan ve 44 yaşındayım.Dıışardan Üniversite’yi yeni bitirdim. Kendime göre bir erkek arkadaş bulamadım. Bu yüzden bu güvenilir ve kaliteli siteye kayıt oldum. Burada kendime göre birini bulabileceğime inanıyorum. 44-50 yaş arasında beyler yazarsa sevinirim. . Kocaeli’nde ikamet ettiğim için dışarıda rahat görüşebilmek adına sadece Kocaeli ve çevresinden beyler yazarsa sevinirim.

broadcastmyself ayarları, broadcastmyself,
broadcastmyself ayarları, broadcastmyself,

Elit Sohbet Odaları

 

Elit sohbet odaları nın geçmişten bu güne gelen söz hitabına bakıldığına göre elit insanlar vardır. Elit insanlar demekte kastımız şudur. Elit insan demek çok seçici ve belirgin otoriter asil karakterli kişiye elit insan denir. Sizin de sohbet odaları ndan elit sohbet insanı tanıdığınızda onun size verdiği izlenim daima olgun görüşlü , aklı başında sohbet arkadaşıdır. Bizler sizlere bunları anlatırken elit kişiler bunu okurken kendine aldığı iz his derinden olur . Çünkü elit sohbet odalarında aktif olan elit insanlar asla yanlış söz hitap sohbet esnasında kullanmaz lar arkadaşlar. Gün sohbet anında iken sohbet zamanında elit kişiler bizim aslında en değerli varlığımızdır. Herşey maddi olmadığı dünya da sohbet biz e kalan en güzel destektir.

 

SOHBET DİYALOK CHAT İLE HİTAP TA YAPILMASI GEREKENLER.

 

Sohbet ortamında yapılması gerekenler aktif halde iken sizler karşınızdakinin size sözlerinde yanılma hata payınıda göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü diyalok esnasında sözlerde yanlış terim , içerik ler olabilir. Chat işte sizlere bu şekilde dönerken sohbet esnasında daima aklı selim olmalıyız. Hata telaffuz ederken sohbet i bazan olabiliyor. Sohbet telaffuuzunda yanlış yaptığınızda karşınızdakinden sohbet arasında özür dilemek sizi yüceltir. Bu düşünce tarz ımızı sizlere anlattığımız makalemizin tezinden bu günde ayrılırken sizlere hayırlı günler dileriz.. Ailesi…

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x