Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıGenelŞehir Şehir Bayan Arkadas

En Çılgın evlenme Teklifleri

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

.Ben Ekin 25 Yaşındayım, hiç evlenmedim. Hatayda yaşıyorum. Çılgın bir evlilik teklifi bekliyorum. Gezmeyi ve eglenmeyi seviyorum. Ciddi olanlar yazsın. Yorumlara göre begendiğim kişilere dönüş yapacağım.

arkadaşlık siteleri, bayan arkadaş, bayanlarla yabancı evlilik, erkeklerle yabancı bayanlar, yabancı bayanlar, yabancı evlilik siteleri, bayanlar
arkadaşlık siteleri, bayan arkadaş, bayanlarla yabancı evlilik, erkeklerle yabancı bayanlar, yabancı bayanlar, yabancı evlilik siteleri, bayanlar

 

1 Drama beceriniz var mı? İkiniz için özel bir tema belirleyin ve o tema doğrultusunda bir sahne tertip edin. (Park, alışveriş merkezi, sokak vb.) Kamuya açık bir alanda tertip edeceğiniz sahnenin olduğu yere onu kazara götürür ve sürpriz evlilik önerinizi yapabilirsiniz.
2. Partnerinizin okuduğu günlük gazete veya haftalık mecmuaya evlilik önerisi duyurunuzu verebilirsiniz.

3. Bir sokak karikatüristi ile sürpriz bir teklif tertip edin. Resimde, sizi temsil eden iki sevgili bulunmaktadır ve konuşma balonları ile “Benimle izdivaç eder misin?” , diğer balonda da “Evet!” yazmaktadır.
4. Büyük akvaryumların içine önerinizi koyabilirsiniz. Akvaryum dalgıçları sizin işaretinizle “Benimle izdivaç eder misin?” yazısını cama meblağlar.
5. Bir hazine avı tertip edebilirsiniz. Evde bir emare ile başlayın, daha sonra tüm şehir üzerinde favori noktalarınıza ipuçları yerleştirerek şehirde kısa bir tur yaptırın. O son ipucunu aldığında, ödülü dizlerinin üzerine çökmüş ve ona evlilik önerisi yüzüğünü sunan eşi olmalıdır.
6. Dans veya yemek için bir gece dışarı çıkın ve müstakbel eşinize bir şarkı adayarak dans pistinde evlilik önerinizi yapın.

evlilik önerileri, Enteresan evlilik önerileri, En Çılgın evlenme Teklifleri, en ilginç evlenme teklifleri
7. Bir planörün kuyruğuna evlilik önerinizi yazdırın.
8. Yakın vakitte uçakla yolcu edecekseniz uçuş görevlileri ile evvelce anlaşarak uçağın hoparlör sistemini kullanarak evlilik öneri edin. Evlilik öneriniz için ideal yükseklik 35.000 feet’tir.
9. Film meraklısı mısınız? Evlilik öneriniz için kısa bir film çekebilir ve küçük bir tiyatro veya cep sineması ekranında belli bir fiyat karşılığı yayınlatabilirsiniz. Tabii siz de o sırada izleyenler arasında olmalısınız. Yanıtın evet olacağından emin olu.
10. Bir parti için arkadaşlarınızı ve ailenizi bir mekana toplayın. Herkes “Benimle izdivaç eder misin?” yazan bir tişört elbisen.

11. Yüzük takmayı seviyorsa yatarken taktığı yüzüğü çıkaracak ve konsola bırakacaktır. Siz de o uyuduktan sonra nişan yüzüğü ile onu her gün taktığı yüzüğü değiştirin. Sabah her vakitki yüzüğünü takmak için uzandığında şok olacak, siz de bu fırsatı evlilik teklifiniz için kullanacaksınız.
12. Ona nihayetinde evlilik teklifiniz olan bir aşk notu yazın. En son okumakta olduğu kitabın içine veya bilgisayar ekranına bırakın. Notu bulduğunda orada olacağınız şekilde ayarlama yapın ve nişan yüzüğü ile ona sürpriz yapın.

evlilik önerileri, Enteresan evlilik önerileri, En Çılgın evlenme Teklifleri, en ilginç evlenme teklifleri
13. Dairenizin tüm ışıklarını kapatın ve evlilik yüzüğü çevreninde konumlandırılmış mumlardan ve gül yapraklarından bir daire oluşturun.
14. Sevgiliniz uyumakta iken parmağına yüzüğü takın şampanya ve çilek ile onu uyandırın.
İlk uyandığında, jestiniz ona yalnızca romantik gelebilir – parmağındaki evlilik yüzüğünü fark ettiği an gerçek sürpriz ile karşılaşacaktır.

15. Hanenizde bir noktadan diğerine bir kırmızı kadife kurdele yerleştirin. Yol süresince aitiz müddetince paylaştığınız mükemmel anları anımsadarak küçük notlar ve resimler takın. O bunları izleyerek ilerlerken elinizde evlilik yüzüğü ile son durakta bekleyin.
16. Müstakbel eşinizin bilgisayarına saklıca yerleştirin.
17. 17. YouTube’a evlilik teklifinizin videosunu çekip yükleyin.Ve ‘seninle izlemek istediğim mükemmel bir film var’ diyerek izletin.
18. Dijital kamerasını ödünç alın. Ortak arkadaşlarınızı ellerinde evlilik teklifinizin yazdığı posterlerle çekin. Kelimeleri, “sen”, “benimle”, “izdivaç eder misin?” şeklinde her biri ayrı ayrı bir postere yazılacak şekilde hazırlayın. Daha başka sevgi sözcükleri, şiir ve görseller de hazırlayın. Önce tek tek sonra hepsi bir arada olacak şekilde dijital kamera veya resim makinasına yükleyin. Beraber izleyin.
19. Yüksek teknolojiden anlayan bir sevgiliniz varsa dijital medya (bloglar ve facebook gibi) aracılığıyla evlilik teklifinizi, ipuçlarınız evlilik teklifinizi içerecek şekilde yerleştirin.
20. Aşkınızı anlatan ve evlilik teklifinizi dile getirdiğiniz bir web sayfası oluşturun. Sevgilinize üzerinde web adresinin yazılı olduğu bir ipucu bırakın – başka bir detay vermeyin. Teklifiniz resmi olarak kabul edildikten sonra, o gururla arkadaşlarınız ve ailenizin de görebilmesi için web sayfanızı paylaşın.
21. Canlı-kanal akışı (Ustream.com) üzerine evlilik teklifinizi hatıranda yayınlayın ve canlı izlemek için tüm arkadaşlarınız ve ailenizi çağrı edin.

En iyi “Gurme Evlilik Teklifi” Fikirleri
22. En sevdiğiniz lokantada tatlı tepsisinin içine evlilik yüzüğünüzü yerleştirin.
23. En iyi çikolata veyahut kahve lezzetlerini bir armağan sepetine yerleştirin. Hediyeler arasına evlilik yüzüğünü kendi kutusunda koyun.

24. Çikolatalı pasta diliminin tabağına çikolata sosu ile “Benimle izdivaç eder misin?” yazdırın. Ve pasta geldiğinde evlilik yüzüğünüzü kutusunu açarak yanına bırakın.
25. Bir pasta yaptırın ve üzerine “Benimle izdivaç eder misin?” yazdırıp pasta fırınının camekanına koydurun. Alışveriş veya programınız bittikten sonra tatlı almak için pastacıya uğrayın. Kız arkadaşınız pastasını seçerken camekana baktığında sizin pastanızı gördüğünde bunun O’nun için hazırlandığını evlilik yüzüğü aracılığıyla ifade edin.
26. Kendi özel evlilik teklifi iletinizi içerecek şekilde çerez sepeti oluşturun.
27. Kendi bulmacanızı oluşturun ve kahvaltıda üzerinde çalışmak için hazır olun.
28. Tavana karanlıkta parlayan yıldız çıkartmalar ile önerinizi heceleyerek yazın. Yatağına yattığında ışıkları kapayacak ve geceleyin kaçınılmaz sürprizle karşılaşacak.
29. Buzdolabı mıknatısları ile evlilik önerinizi heceleyerek yazın.
30. Büro veyahut çalışma masasına saklıca girin ve masasının üzerine veya büronundaki tahtaya evlilk önerinizi yazın. O gelene kadar oda dışında katlarda veya dolaplarda saklanın.
31. Yüzük parmağının ölçüsünü evvelce kendiniz alın veya yakın bir kız arkadaşından yardım isteyin. Rastgele bir vesileyle hediye almaya veya alışverişe gittiğinizde “Tamam, bunun yerine bir de bunu tecrübe et istersen” deyin ve yüzüğü gösterin.
32. Tüm hazırlıkları örgütlü edin, hiç beklemediği bir anda “İzdivaç et benimle” diyerek teklifinizi yapın. Hatıranda izdivaç edin.

33. Yılbaşı hazırlıkları esnasında kurabiyelerle veya süslerle “benimle izdivaç eder misin?” yazın.
34. Açık havayı yakaladığınız bir öğleden sonra uçurtma uçurun ve uçurtmanın altına evlilik önerinizi yazın.
35. Bir parkta sizin için – şarap ve peynir ile beraber, tabii ki – arkadaş veya aile azalarıyla piknik kurun. Bu sürpriz önerisi piknik alanına büyük harflerle matemin veya asın.
36. Otomobilinin ön camındaki donmuş çiğ tabakasının üzerine evlilik önerinizi kazıyın.
37. Çiçek mevsiminde her yerin rengarenk çiçeklerle dolu olduğu bir park ya da botanik bahçesinde izdivaç etme teklif edin
38. Ailece gidilen barbekü/ mangal partisi tertip edin ve bu fırsatı değerlendirin.
39. Plaja veya kumsala gidin ve kumdan bir kale yapın. Kalenizin en yüksek bölümüne yüzüğü kutusuyla yerleştirin. Sonra müstakbel nişanlınızı kumdan kalenizi görmesi için çağrı edin.
40. Bir şişe içine iletinizi yazın. Bir gece önce, kağıt parçası üzerine bir aşk şiiri yazın. Antik bir şişe içine iletinizi yerleştirin, mantar tıpa ile ağzını sıkıca kapatın. Kumlara definen. Kuma rüzgarla değişmeyecek bir iz bırakın. Sonrası sabah beraber sahilde yürüyüşe çıkın. Evlilik yüzüğünü de yanınıza alın. Beraber yürüyüşe çıkmadan önce iletinizin olduğu şişenin hala yerinde durduğundan emin olun.

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x