Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıGenelSevgili Arayan Bayanlar

Ev İçinde Evlilik Teklifi

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Hane İçinde En iyi Evlilik Önerileri

Naciye benim ismim. Yaşım 25 Mersin de yaşıyorum. Bayan arayan erkekler var ise buradan iletişime geçmenizi rica edeceğim. Ben de çünkü erkek arkadaş arıyorum. Son dönemlerde yaşadığım bazı can sıkıcı olaylardan etkilendim. Sevgilim terk etmedi ama onun gibi bir şey oldu. Anlatacağım yazımın devamında.

Yaşım 25 arkadaşlar. Evlenmek gibi bir niyetim henüz yok. Ancak çok ciddi bir arkadaş ile tanışırsam beklemek de istemem. Kısmetimizi yaşayalım değil mi? Var mı aranızda böyle bir niyeti olan? Varsa lütfen beklesin. Arkadaşlık kurduktan sonra düşünürüz onu. Benim ilk amacım anlayışlı ve güzel bir arkadaş bulmak. Gerisi kendiliğinden gelecek ben inanıyorum.

Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı
Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı

Hane içinde yapılabilecek evlilik önerileri fikirleri olarak en iyi tavsiyeleri sizler için hazırladık. Bu evlilik önerileri ile sevdiğinizi mutlu edebilir ve ömür boyu anımsanacak güzel hatıralar yaşayabilirsiniz. Hane içinde hazırlanan evlilik önerileri, hem mütevazi hem de özel hatıralar yaşamanızı sağlar.

en iyi hediye fikirleri, hediye fikirleri, Sevgiliye hediye, erkek sevgiliye hediye, bayan sevgiliye hediye

Şayet sevgilinizle aynı hanede yaşıyorsanız, gece yattığında cep telefonunun üzerine evlilik önerisi yüzüğünü bırakın. Sabah uyandığında bu yüzüğü görecek ve heyecanla evlilik önerisi yanıtınızı verecektir.

Güzel bir evlilik önerisi notunu, okuduğu kitabın kapağına veya bilgisayarının ekranına yapıştırın. Bu şekilde hem mütevazi hem de güzel bir evlilik önerisi etmiş olursunuz. Not üzerine yazabileceğiniz söz için yazımızın devamındaki evlilik önerileri sözleri başlığı altından fikir alabilirsiniz.

Romantik bir evlilik önerisi istiyorsanız; evin tüm ışıklarını kapatıp, evlilik önerisi yüzüğünün çevrenini mum ve güllerle süsleyin. Sevgiliniz odaya girdiğinde görebildiği tek şey evlilik önerisi yüzüğü olsun. Bu şekilde romantik bir evlilik önerininde bulunarak güzel bir hatıra yaşayabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih
Fatih
2 yıl önce

Merhaba ben fatih seni tanımak istiyorum 05415122213

Akın Çelik
Akın Çelik
2 yıl önce

Selâm

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x