Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatBayanlarla SohbetEvlenmek İsteyen BayanlarMobil ArkadaşMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

Ful evlilik siteleri

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ful evlilik siteleri

Ben İvana Aslen ukraynalıyım. İstanbulda yaşıyorum. Aile hayatında mutlu olan, değer yargıları olan, iyi bir eş, iyi bir anne, iyi bir insan olma çabası vermiş biriyim. Allah hayırlısını versin istiyorum, sadece evlilik niyetiyle buradayım.
Ne arıyorum: Daha önce evladı olmuş olan, değer yargıları olan, kendini yetiştirmiş, kişilik ve karakteri oturmuş sağlam, niyeti sadece evlilik olan, aile hayatını seven bir bey olurda sevebilirsem, işte bütün istediğim bu.
Görünüm

Ucretsiz sohbet siteleri, ücretsiz sohbet siteleri, Ucretsiz sohbet, Ucretsiz sohbet sitesi, Ucretsiz, Sohbet
Ucretsiz sohbet siteleri, ücretsiz sohbet siteleri, Ucretsiz sohbet, Ucretsiz sohbet sitesi, Ucretsiz, Sohbet

Boyum: 161 – 165 cm (63,1 – 65,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Kahverengi
Figürüm: Orta
Ağırlığım: 56 – 60 kg ( 121.4 – 132.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Boşanmış
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Az çok antremanlı
Kim ile yaşıyorsun?: Diğer aile ferdleriyle yaşıyorum
Çocuklarım: Evet, iki çocuk
Çocuk isteğim: Hayır
Eğitim durumu: Lise
İşcilik durumum: Ev erkeği/kadını
Mesleğim: Diğer
Kişiliğim: Samimi

Ful evlilik siteleri

 

Ful evlilik sitelerinın anılarla dolu olması, gecenın ise yarına bakması. Her gün sohbet i ful olanların zamana yolculuk etmesi budur. Günü birlik diyalok lar , uzun ömürlü dostluk lar her an aklımızda canlanıverir. Geçmişin ince tız sesi , hayatın gelmiş geçmiş engüzel sesi bizim evlilik sitelerimızdan den sizlere kocaman selam ve sevgiler dilerim. Arkadaşlar gece sabaha akarken gün ie yeniden doğarken bizlere yeniden kavuşmak umudu varken, yarına neşeli başlangıçlar ederiz. Kimse yok bizi bizden çok anlayan dediğimiz anda evlilik siteleri ndan birisi cıkar ve bize yeniden neşeli sohbet yaparız. Sohbet anısı , sohbet yarısında iken kaldığımız yerden başlamak kadar güzel birşey olöasa gerek. Güncel yaşamın ayrıntıları , hayat tarz larımızın eksik kalan yanlarını tamamlayan arkadaşlarımızın olması çok güzel bitşeydir.

 

SOHBET ODALARININ EN GÜZEL YANI BULUNAN SOHBET KONUSUNUN HERKESE HİTAP ETMESİDİR.

 

Sohbet konusu açıldığında herkes bu sohbet ten kendisine bir pay çıkartabiliyorsa iyilik anlamında ne mutlu onlara. Çünkü sohbet ortamında gelinen noktada eksik olmayan tek şey bizce saygıdır. Sohbet konusu işlenirken herkes birbirine orda fikrini söyleme özgürlüğüne sahiptir. Bunun için sizlerle olmaktan haz duyduğum makalemden bugünlükte bukadar derken , Yarına el uzatacağın arkadaşlarının olmasını diler dostluklar ile kalmanızı dilerim. Her an sizler ile olan dost , arkadaş , vs vs yakın olanlarınızı size kimse için silmemenizi öneririz, sabır ile kalmanızı dileriz. Sevgi ve saygı ile hosca ve dostca kalın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih
Fatih
2 yıl önce

Merhaba ben Fatih seni tanımak arkadaş olmak istiyorum konuşup tanıdıktan sonra evlilik kararını birlikte alabiliriz 05415122213

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x