Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulEvlenmek İsteyen SuriyelilerYabancı Bayan Arkadaş

GEVEZE BAYAN

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

GEVEZE BAYAN

Ben Nebahat Almanyada Yaşıyorum. 32 yaşındayım, yakın zamanda İslam’a geçtim ve iki küçük çocuğum var. 3 yıldır iki oğlumla yalnızım ve bunu değiştirmek isterim.
Ne arıyorum, ne istediğini bilen ve kendi ayakları üzerinde olan sadık, esprili, dürüst, pratik ve zeki bir adam istiyorum. İslam’dan önce bir yaşam olduğu gerçeğinden rahatsız olmamalı ve zaten iki harika çocuğum var.

mIRC nedir?, Mirc Arkadaşlığı, Mircten arkadaş Bulma
mIRC nedir?, Mirc Arkadaşlığı, Mircten arkadaş Bulma

Arkadaş, geveze ve bayan platformlarının, hayatımız da ki yerini hepimiz biliyoruz. Her duyguyu yaşayabildiğimiz, bazen üzülüp bazen güldüğümüz yani her şeyi barındıra bıldıgımız, keza yeni insanlarla tanıştığımız bir yerdir arkadaş ve geveze ortamı. İnsanlar arkadaş etmeyi sevdiği kadar, bulunduğu ortamın güvenilir ve seviyeli olmasını da ister. Ne olduğu belirsiz ya da kimler tarafından yonetıldıgı muamma olan bir arkadaş ortamın da bulunmayı hiçbirimiz istemeyiz. Geveze alem gibi bir platformda, tam da bu isteğe Gore bir yön vardır. Geveze alem, sizlerin güvenli ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak nezih bir ortam kurmuştur. Geveze alem.Net Alışagelmişin dışında yeniliklerle beraber, bayan ortamının dışında sizi çok farklı ve arkadaşın en dolu uçlarına getirmektedir. internet‘in bize sağladığı hızlı erişim sayesinde, Geveze, bayan ortamına kolaylıkla bağlanabilir, keyfinizi doyasıya çıkarabilirsiniz. Her insan yeni bir öğretim, yeni bir kazanımdır.

 

 

Hayatımız boyunca ne kadar çok insan tanırsak, iyi ya da kötü tecrübe, deneyim edebiliyoruz. Bunu da Geveze, arkadaş ortamı aracılığıyla çok basit şekilde saglayabılıyoruz. Geveze ve arkadaş ortamı, sadece saatlerce bayan yapmanızı değil, sosyalleşmenin farkındalıgını da gösterir. Bizler nasıl ki, dışarı çıkmadan birileriyle konuşmadan sosyalleşemiyoruz. Bu nokta’da Geveze alem.Net sizlere sosyalleşmenin anlamını kazandırıyor. Sosyalleştikçe her gün, daha yeni bilgiler edinmiş ve tecrübe edinmiş oluruz. İnternet‘in faydalarından biri de bu olsa gerek. Boş saatleri değerlendirmek yerine, kendimiz için çokça kazanımlar elde ediyoruz. Ekstra olarak, eğlence alanlarımızdan günlük oyunlar oynayarak, sorular çözerek kendimizi geliştiriyor ve yeni şeyler öğreniyoruz. Belki gerçek hayatta DJ‘lif dediğimiz kavrama çok uzağız. Ama bulunduğumuz bayan platformunda bunu da en harika şekliyle yaşıyoruz. DJ‘lif sayesinde Konuşma şeklimizi, diksiyonumuzu her geçen gün daha da iyi hale getirebilir, sevdiğiniz insanlara şarkılar gönderip hoş vakitler geçirebiliriz.

sizlere sundukları asla bu kadar değil.. Sürekli kendini yenileyen, ve sizlerin istekleri amacı doğrultusunda hareket eden bir bayan ortamı olmaya devam edecektir..

 

**

Hangi dostluk maddi imkanlarla daimi hale getirilebildi ki. Dünya var oldu olalı hiç kimse maddi karşılıkla yapmaya çalıştığı duygusal bağlardan hiç bir şey elde edememiştir. Çok sevdiğiniz kişilerin zor durumda kaldıkları zaman yapabildiklerimiz hariç. Olmayan duygusallığı maddiyat penceresinden girerek sahip olmaya çalışmak tamamen hüsranla sonuçlanan girişimler halinde bize geri dönüş yapmıştır.

 

Aslında şöyle düşünmek gerek. Bizler Arkadaş sitelerini sizler için tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz. Yani dostluğunuza dostluk katmak pekiştirmek amacıyla. Ayrıca farklı bölgelerden yörelerden katılan kişileri de sizlerle buluşturup hoş Arkadaş ve Muhabbetle kaynaştırıyoruz. Ama sizlerden hiç bir maddi karşılık beklememeksizin. Tamamen Ücretsiz Arkadaş sitelerimizde sizin güzel vakit geçirmeniz için çaba göstermekteyiz. Sadece bu çabamızın sebebi Ira dünyasına sizlerden önce adım atmış olmamız ve bu deneyimleri sizlerle paylaşmak adına eylemlerdir. Bizler 1990’lı yıllarda başladığımız Arkadaş platformlarında gördüğümüz ilgiyi edindiğimizi dostlukları ve tüm deneyimleri sizin de yaşamanız ve bizim gibi gelecek nesillere bu deneyimleri gelişen teknolojik faaliyetleri göz önünde bulundurarak daha iyi koşullarda taşımanızdır. Biz sizlerle olmaktan çok mutluyuz. Yeni insanlar tanımaktan. Yeni deneyimlerle kendimizi geliştirmekten çok mutluyuz. Ne kadar sosyal medya araçları gelişmiş değişmiş olsa da. İnsanlarımız farklı sosyal medya ağlarını tercihler listesine eklese de. Hiç bir zaman Arkadaş Siteleri‘Nil yerini dolduramamıştır. Şöyle bir düşünün Sesli , Görüntülü ve yazılı Arkadaş Siteleri olarak kendini geliştirmiş olsa da günümüz Ira alemi. Yazılı Arkadaş’ın hiç bir şey yerini alamamıştır. Nedeni görmeden duymadan duygularla hissetme ve inanma gücümüzün kuvvetli oluşundandır.

 

Sizlerde bizimle birlikte Canlı , Heyecan ve Coşku dolu Arkadaşa varsanız. Yeni bir dünya arayışındaysanız. Birçok kitleden değişik tarz ve yaşamda onslar tanımak istiyorsanız tek yapmanız gereken adresini tıklayarak aramıza katılmanız olacaktır. Dünyanın en iyileri aramızda yok belki ama dünyanın en iyi kalpli insanlarının arasında sizde yerinizi alacağınızın garantisini verebilirim. Arkadaş , Geveze , geveze arkadaş , Muhabbet , Aşk ve daha yaşamak isteğiniz ne varsa sizleri bekliyor olacak tek yapmanız gereken link‘imimi tıklamak bu kadar basit. Hamda hiç bir Ücret ve karşılık olmadan Ücretsiz Arkadaş sitelerimizde deneyimli ekibimizle sizleri bekliyor olacağız.

 

Etiketler: Bol arkadaş, bayan, Çılgın arkadaş, Eğlenceli Arkadaş, Geveze, geveze bayan, geveze arkadaş, Geveze alem, mobil arkadaş, Radyo geveze, Seviyeli Arkadaş, arkadaş siteleri

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x