Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıGenel

Güzel bir arkadaşlık sitesi

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Güzel bir arkadaşlık sitesi arıyorum, ciddi bir arkadaşlık sitesi arıyorum, en güzel arkadaşlık sitesi hangisi? Güzel kızlarla arkadaşlık etmek isterim, güzel bir evlilik sitesi benzer biçimde aramalar yapan İnternet kullanıcılarına yönelik tanıtıcı bir yazı hazırladık.

 

Ben Ebru Su İstanbuldan. Modelim. 34 Yaşındayım. Yaşımın özellıklerını taşıyorum.İstanbuldan ciddi anlamda arkadaş arıyorum, tanısıp görüşmek isteyen arkadaslar bana ulasabilir, arkadaş arıyorum, evlenmek istiyorum.

Alevi kız sünni erkekle evlenebilir mi?
Alevi kız sünni erkekle evlenebilir mi?

 

Her insanoğlunun kendince bir eğlence anlayışı vardır. Buna hobi, ihtiras, bağımlılık yerine her ne denirse densin netice ta o insanoğlunun müddet geçirip eğlenebildiği bir çok yol vardır. Kumar sitelerinden tutun, alışveriş siteleri, oyun siteleri, arkadaşlık siteleri ve daha onlarca örnek oluşturabilecek sistemler mevcuttur. Bizim konumuz yalnız arkadaşlık olduğundan ben sizlere işin bu istikametinden anlatmak isterim. Güzel bir arkadaşlık sitesi arayanlar ne fakatça bu sitelere girerler? Aslında bu şekilde bir arama terimi ile arkadaşlık edecek mekan arayan insanoğlun tek düşüncesi vardır, muhtevaları olmayan, argo konuşmaların yapılmadığı, politik arkadaşlıkların olmadığı ve can sıkıcı mücadele muhabbetlerinin yapılmadığı bir mekan aramaktadırlar. Bilindiği üzere son senelerdeki evlilik site enflasyonu katılımcılara bir çok taviz vermeyi de peşinden getirdi. Köklü ve prensiplerinden ödün vermeyen bir çok site olsa da maalesef binlercesi de bu tür arkadaşlıklara müsaade ettiği için sektör zor zamanlar yaşamaktadır.

Güzel arkadaşlık önce ferdin kendi benliğinden kaynaklanır. Bir fert ailesinden nasıl terbiye alıyorsa onu da bulunduğu topluma yansıtır. Arkadaşlık odalarına giren kullanıcıları terbiye edecek konum söz mevzusu değildir. Aslına bakarsan site kaideleri giriş kısminde katılımcıya kesin gösterilir. Hemen sonra mesuliyet kabul edilmez ve siteden uzaklaştırılır. En azından biz idare olarak böyle bir uygulama yapmaktayız. Güzel hoşça vakit geçirmek isteyen, yeni arkadaşlar bulup, yazışarak eğlenmenin keyfini yaşamak isteyenler için bir platform oluşturduk. En zorunu seçtik fakat, idare olarak gözlemlediğimiz de şu; sitemizde arkadaşlık eden hepimiz bu vaziyetten oldukça hoşnut. Sizlerde güzel bir arkadaşlık arıyorsanız rastgele bir fiyat ödemeden arkadaşlık odalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x