Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıŞehir Şehir Bayan ArkadasYabancı Bayan ArkadaşYabancı Bayan Arkadas Ara

Ingiltere Evlilik Vizesi

1 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ingiltere Evlilik Vizesi

Ingiltere Evlilik Vizesi, Ben Arselin İngiltere Londra da yaşıyorum. 38 Yaşındayım burada Türkçe dil öğretmeniyim. daha önceki eşim Türktü Türk biriyle evlenmek istiyorum. ciddi dusunenler, Allah korkusu olan vijdanli merhametli biri olsun. yalnizlik allaha mahsus. Güzel sevsin yeter bana. gezmeyı eylenmeyı seven ama herseyı tadında burakan kalıtelı ve sevıyelı bır ınsanım :)oooff bu ne ya . aradıgım ınsana gelınce rıca edıyorum bana 40 yıllık arkadası gıbı nasılsın neler yapıyosun gıbı msj atan lar basta zaten kaybedıyorlar belırtmek ıstedım agzı acık ayran budalası bıgı bırde profıl resmı koymaz ıse cok mutlu olurum foto ya gelınce fotosunu yuklemeye yok gerek duyamadım meslegım geregı yapamam lara da hıc gelemem yemezlerde 🙂 durustluk Yalan er yada gec anlasilir komik olmayin. Düzgün bı es Güven sadakat huzur arıyorum.

İngiltere Evlilik, İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere Evlilik sitesi, İngiltere Evlilik siteleri, İngiltere bayan arkadaş bul
İngiltere Evlilik, İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere Evlilik sitesi, İngiltere Evlilik siteleri, İngiltere bayan arkadaş bul

 

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali boşanmış
Mesleği Ev Kadını
Ülke İngiltere
Şehir Londra
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.62 cm
Kilosu 64 kg
Vücut Tipi Balık Etli
Göz Rengi Ela
Saç Rengi Kızıl
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Kullanıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Boğa
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Ailesine Düşkün, Az Konuşan, Ciddi, Dindar, Duygusal, Dürüst, Eğlenceli, Hırslı, Kıskanç, Romantik
Konuştuğu Diller Diğer
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ve okuyorum
Namaz Kılıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacı olmayı istiyorum
Mezhebi Hanefi

 


İngiltere Evlilik Vizesi

 

İngiltere Evlilik Vizesi diğer adıyla İngiltere Yerleşim Vizesi, bir İngiliz vatandaşı ya da İngiltere’de süresiz oturuma sahip olan diğer ülke vatandaşları ile evli olan kişilerin başvurabilecekleri bir vize türüdür. Bu vize türüne başvurabilmek için öncelikle İngilizce sınavına katılarak A1 Seviye İngilizce sertifikası almak gerekir. İngilizce Sertifika Sınavı sadece 18 Dakika Sürmekte ve sınav sonuçları 1 HAFTA’da Açıklanmaktadır.

 

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları İstanbul’da bulunan British Consulate General, Visa Section tarafından değerlendirilmekte ve sonuçlandırılmaktadır. Evlilik Vize başvuruları ortalama 10 – 12 hafta arasından sonuçlanmaktadır.

 

İngiltere Evlilik Siteleri

İlk vize başvurusu ret olan eşlerin ikinci vize başvurularında eksiksiz ve tam başvuru yapmaları gerekmektedir. Genellikle İngiltere Evlilik Vize başvuruları kabul edilmeyen adaylar çok basit hatalar yüzünden ret almaktalar, o nedenle vize başvurunuzu gerçekleştirirken profesyonel destek almanız çok önemlidir.

 

 

Her yıl 360’a yakın vize başvurusu yapan profesyonel vize danışmanlarımızdan yardım alarak başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde, ret alma ihtimali büyük oranda azalacak aynı zamanda kısa sürede eksiksiz ve tam başvuru yaparak vizenizi kısa sürede alabileceksiniz.

 

İngiltere Aile Birleşimi vizesi

 

İngiltere Aile Birleşimi vizesi; başvuru sahibinin, İngiltere’de süresiz oturumu bulunan yada İngiltere vatandaşı olan bir kişi ile evlenmesi sonucu, İngiltere’de yaşayan eşinin yanına yerleşebilmesi için başvurması gereken vize türüdür.

 

 

İngiltere Evlilik Vizesi Başvurusu

 

Türkiye’den yapılacak vize başvurularında öncelikli olarak başvuru sahiplerinin 18 yaşını doldurması ve A1 (başlangıç) düzeyinde İngilizce sınavına katılarak başarılı olduğunu gösteren sınav sonuç sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Bunların dışında eşlerin evliliklerinin gerçek olduğunu, Türkiye’den gidecek olan eşin İngiltere’de hiçbir yardıma ihtiyacı olmadan yaşayabileceğini, İngiltere’deki eşin finansal açıdan yeterli olduğunu ve eşine bakabilecek finansal güce sahip olduğunu kanıtlaması gerekmektedir.

 

 

Evli eşlerden birisi İngiltere’de yasal oturum iznine sahip ya da İngiliz vatandaşı, diğer eş ise İngiltere’de yerleşik olan eşinin yanında yaşamak suretiyle yapılan vize başvuruları, İngiltere Evlilik Vizesi olarak adlandırılmaktadır. İngiltere Evlilik Vizelerinde, 29 Kasım 2010 tarihi itibariyle İngiltere İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan yasa değişikliğiyle, İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda bulunacak eşlerin, A1 düzeyinde İngilizce bildiklerini kanıtlayan bir sınav sonuç sertifikası sunmaları gerekmektedir. Adaylar vize başvurularında sunmaları gereken bu sertifika için, sınav merkezimizde sınava katılarak, başarılı olmalı ve alacakları sertifika ile vize başvurusunda bulunmalıdırlar.

 

İngiltere Aile Birleşimi (Evlilik-Yerleşim) Vizesi

İngiltere Aile Birleşimi (İngiltere’de Evlilik, İngiltere’ye Yerleşim) Vizesi, İngiliz Vatandaşlığı veya süresiz oturum iznine sahip olan kişilerin İngiltere’ye yanlarına eş ve çocuklarına getirmelerine imkan veren bir vize türüdür.

 

İngiltere Aile Birleşimi (İngiltere’de Evlilik, İngiltere’ye Yerleşim) Vizesi, İngiliz Vatandaşlığı veya süresiz oturum iznine sahip olan kişiler, İngiltere’ye yanlarına eş ve çocuklarına getirmelerine imkan veren bir vize türüdür.

 

İngiltere’ye eş ve çocuklarını getirmek isteyen kişi asgari düzeyde ailelerinin yaşam masraflarını karşılayabilmesi şart koşuluyordu. İngiltere Sınır Kurumu, aile birleşimi yoluyla İngiltere Vizesi alacak kişiler için asgari kazanç olarak £18.600,00’lik bir değer belirledi. Ancak bu kazanç miktarı sadece kendisine bağımlı 1 kişi için geçerli olmaktadır. Diğer aile üyeleri de dahil olursa belirlenen bu değer yükselecektir.

 

İngiltere Aile Birleşimi (Evlilik-Yerleşim) Vizesi başvuru yapabilmek için, maddi birikimlerinizi aşağıda maddeler ile sıralanmış başlıklar yoluyla kanıtlamanız mümkündür.

 

Kendi işinizi yaparak elde ettikleriniz

Ltd. Şirket sahibi ya da o şirkete ortak olarak kazandıklarınız

Diğer bir kişinin yanında çalışarak elde ettikleriniz

Başka birinin yanında çalıştıktan sonra hamilelik – doğum – babalık izninde iken elde ettikleriniz

Emeklilik yoluyla elde ettikleriniz

Kira yoluyla veya gayrimenkul gelirlenizleriniz

Menkul kıymet gelirleriniz

Faizden kazandıklarınız

Nafaka veya tazminat ile elde ettikleriniz

Nakit birikimleriniz

Yukarıdaki gelir yollarından bir veya birkaçına sahip iseniz eş ve çocuklarınız için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilirsiniz.

 

İngiltere Yerleşim Vizesi’ne kimler başvurabilir?

 

İngiltere’de süresiz oturum izni olan veya İngiltere Vatandaşı olan kişilerin eşlerini ve çocuklarını İngiltere Yerleşim (Evlilik) Vizesi alarak getirebilirler.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu için bazı şartları sağlıyor olmalısınız. Yanınızda yaşamasını istediğiniz aile bireylerinin yaşam masraflarını karşılayacak maddi bir gücünüzün olduğunu ispat etmelisiniz.

 

İngiltere’ye getirmek istediğiniz aile bireyleri için;

 

Çocuklarınız 18 yaşın altında olmalı ve Birleşik Krallık Vatandaşı olmamalı

İngiltere ikamet eden kişi (eş) ile İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapan kişi (eş) 18 yaşın üstünde olmalıdır.

İngiltere Yerleşim (Evlilik – Aile Birleşimi) Vizesi başvuru süreci epey zahmetli bir süreçtir. Bu İngiltere Vizesi türü için gereken başvuru evrakları titizlilikle hazırlanmalıdır. Vize başvuru sürecinin uzman bir danışman aracılığıyla sürdürülmesi size avantaj sağlayacaktır. Çünkü deneme yanılma yoluyla başvurabileceğiniz bir vize türü değildir.

İngiltere Evlilik, İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere Evlilik sitesi, İngiltere Evlilik siteleri, İngiltere bayan arkadaş bul

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Nusret kaya
Nusret kaya
9 ay önce

Mrb

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x