Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Yabancı Bayan ArkadaşYabancı Bayan Arkadas Ara

İngiltere

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Yalansız Hayatımızda hiç yalan olmayacak. Adım ayla 49 yaşındayım İngiltere Bristol de yaşıyorum hayvanları çok seviyorum. Oncelikle iyi niyetli dürüst çalışkan ibadetlerini eksiksiz yapan eğitimli kültürlü olsun. sahibi hürmetine kulu incitme gönül harama zinaya günaha bulaşmadan artık evimi yuvamı kurmak istiyorum rabbimin izni ile inşaallah. aslen antepliyim 25 senedir ingiltere deyim. Eski eşim trafik kazasında vefat etti. daha önce buradan bir arkadaşım evlendi bende şansımı denemek istiyorum.

İngiltere, İngiltere Arkadaş, İngiltere bayan arkadaş, İngiltere bay arkadaş, İngiltere arkadaş bul

İngiltere, İngiltere Arkadaş, İngiltere bayan arkadaş, İngiltere bay arkadaş, İngiltere arkadaş bul
İngiltere, İngiltere Arkadaş, İngiltere bayan arkadaş, İngiltere bay arkadaş, İngiltere arkadaş bul

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Turizm
Ülke Türkiye
Şehir Gaziantep
İlçe Şehitkâmil
Genel Bilgiler
Boyu 1.68 cm
Kilosu 70 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri 1000-2000 TL
Kimle Yaşıyor? Yalnız
Çocuk Durumu Çocuğum var ama benimle yaşamıyor
Çocuk İsteği İstemiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Akrep
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Az Konuşan, Dindar, Duygusal, Dürüst, Eğlenceli, İçe Dönük, İyimser, Komik, Kıskanç, Mantıksal, Modern, Romantik, Sempatik, Sorumluluk Sahibi, Sıkılgan, Zeki
Konuştuğu Diller İngilizce
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ve okuyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacı olmayı istiyorum
Mezhebi Hanefi

İngiltere, İngiltere Arkadaş, İngiltere bayan arkadaş, İngiltere bay arkadaş, İngiltere arkadaş bul
Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
40-47
Medeni Hali Boşanmış
Vücut Tipi Normal, Atletik, Kilolu
Göz Rengi Farketmez
Saç Rengi Farketmez
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise, Önlisans, Lisans
Geliri 2000-3000 TL, 3000-4000 TL, 5000 TL ve üstü
Çocuğu Olsun
Sigara Farketmez
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Özellikler Saygı, Sevgi, Sadakat, Güven, Hoşgörü, Eğitim, Gelir Uyumu, İyi Vakit Geçirme, Cinsel Uyum, Politik Uyum, Zeka Uyumu
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Olabilir
Namaz Kılsın, Cuma namazlarını kılsın, Kılmaya çalışsın, Farketmez
Mezhebi Hanefi, Şafii, Farketmez

İngiltere, İngiltere Arkadaş, İngiltere bayan arkadaş, İngiltere bay arkadaş, İngiltere arkadaş bul

 

EN CİDDİ ARKADAŞ ARAMA SİTESİ
Bu amacı ilk başlarda aşılması zor bir vaziyet olsa da aşk esintisi popüler arakdaş bulma sitesi her zaman itimat arz ederek bilinirlik sağlamıştır. Diğeri parasız sohbet siteleri ne bakılmış olduğun da aslabir güvenlik önlemi alınmamış isteyen adam, kız, hanım, , istemiş olduğu bir şekilde girip çıktığı benzeri birde düzmece hesap ile kendisine dost arayanlar ın gururları ve duyguları ile oynamaktadırlar. Ancak aşk esintisi kaliteli dostlık sitesi için hiçbir şekilde aynı bir mevzu mevzubahis dahi olmaz. En bayağı bir şekilde aşk esintisi dost arayan hanımefendiler sitesi ne misal verecek olursak eğer aşk esintisi nette arkadaş arama sitesi ilk önce üyeliği olmayan bir kişinin girmesi imkansızdır. Bu imkansızlık panelini aşabilmek için öncelikle sevgili bulma sitesi ne üyelik oluşturmanız gerekmez.

,erkek arkadaş arıyorum, arkadaşlık sitesi, arkadaşlık siteleri, ücretsiz arkadşalık sitesi,arkadaş ara, arkadaş bul

İngiltere Arkadaş, İngiltere bayan arkadaş

Güzel bir sohbet sitesi arıyorum, ciddi bir arkadaşlık sitesi arıyorum, en güzel sohbet sitesi hangisi? Güzel kızlarla sohbet etmek isterim, güzel bir chat sitesi benzer biçimde aramalar yapan İnternet kullanıcılarına yönelik tanıtıcı bir yazı hazırladık.

Her insanoğlunun kendince bir eğlence anlayışı vardır. Buna hobi, ihtiras, bağımlılık yerine her ne denirse densin neticeta o insanoğlunun müddet geçirip eğlenebildiği bir çok yol vardır. Kumar sitelerinden tutun, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sohbet siteleri ve daha onlarca örnek oluşturabilecek sistemler mevcuttur. Bizim konumuz yalnız sohbet olduğundan ben sizlere işin bu istikametinden anlatmak isterim. Güzel bir sohbet sitesi arayanlar ne fakatçla bu sitelere girerler? Aslında bu şekilde bir arama terimi ile sohbet edecek mekan arayan insanoğluın tek düşüncesi vardır, sex muhtevaları olmayan, argo konuşmaların yapılmadığı, politik sohbetlerin olmadığı ve can sıkıcı mücadele muhabbetlerinin yapılmadığı bir mekan aramaktadırlar. Bilindiği üzere son senelerdeki chat site enflasyonu katılımcılara bir çok taviz vermeyi de peşinden getirdi. Köklü ve prensiplerinden ödün vermeyen bir çok site olsa da malesef binlercesi de bu tür sohbetlere müsaade ettiği için sektör zor zamanlar yaşamaktadır.

Güzel sohbet önce ferdin kendi benliğinden kaynaklanır. Bir fert ailesinden nasıl terbiye alıyorsa onu da bulunduğu topluma yansıtır. Sohbet odalarına giren kullanıcıları terbiye edecek konum söz mevzusu değildir. Aslına bakarsan site kaideleri giriş kısmınde katılımcıya kesin gösterilir. Hemen sonra mesuliyet kabul edilmez ve siteden uzaklaştırılır. En azından biz idare olarak böyle bir uygulama yapmaktayız. Güzel hoşça vakit geçirmek isteyen, yeni arkadaşlar bulup, yazışarak eğlenmenin keyfinı yaşamak isteyenler için bir platform oluşturduk. En zorunu seçtik fakat, idare olarak gözlemlediğimiz de şu; sitemizde sohbet eden hepimiz bu vaziyetten oldukça hoşnut. Sizlerde güzel bir sohbet arıyorsanız rastgele bir fiyat ödemeden sohbet odalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x