Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıEvlenmek İsteyen BayanlarSevgili Arayan Bayanlar

Kabullenmek

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Kolay gelsin mi desem ne desem şimdi giriş için. İnanın çok heyecan var bende. Merhaba o zaman. Evlilik arayan bayanlar ile ilgili merak edilenleri yanıtlayacağım. Çünkü ben de evlenmek için bir adım atmak istiyorum. Berna benim ismim. 24 yaşındayım. Yalnız değilim. Yani sevgilim yok ama çok sosyal arkadaşım var. Bu nedenle yalnız hissetmiyorum kendimi. Ancak bir sevgili yapmanın zamanı geldi sanırım. Sevgilim olacak kişi aynı zamanda evleneceğim kişi olur umarım. Ben böyle birini istiyorum çünkü.

Eski Arkadaşlık Siteleri, Eski Arkadaşlıklar, Eski arkadaş Siteleri
Eski Arkadaşlık Siteleri, Eski Arkadaşlıklar, Eski arkadaş Siteleri

 

Evlilik Tanışma Siteleri
Gün geçmiyor ki gelen teklifler azalmasın. Hep evlenme teklifi alıyorum. Bir sakin bırakmadılar. Bu yüzden kendimi eve kapattım. Buradan arkadaş bulacağım kafaya taktım valla. Evlilik düşünen bayanların cep numaraları da aranıyor biliyorum. Heyecan yapmayın vereceğim. Ama önce sizi bir tanımak istiyorum. Neler yaparsınız, nelerden hoşlanırsınız, evlenmek istediğiniz bayanda olması gerekenler neler? Bu sorulara yanıt verecek olanları öncelikle değerlendireceğim.

Evlilik Arayan Dürüst Bayanlar
Evlilik isteyen bayanlar neler düşünür bilemem ama herkesin kendine göre bir düşüncesi var. Son zamanlarda neden yalnızım söylemek istiyorum. Aslında biraz özel ama bir kısmından bahsedeyim dinlersiniz değil mi? Arkadaşlar ben evliliğin eşiğinden döndüm. Nişanlanacağım gün bir bayan bana ulaştı ve sevgilimle olan durumunu anlattı. Bu durumu bir daha yaşayamam ben. Çok kötü günlerdi. Tabi aradan 2 sene geçti ama unutamıyor insan. Unutturacak bir arkadaşa dosta ve eşe ihtiyacım var. Anladınız değil mi?

İslami Türk Evlilik sitesi
nevşehir, nevşehir ciddi evlilik,nevşehir evlilik

 

Sonuç olarak benim demek istediklerim bu kadar. Güzel bir geleceği beraber kurmak için aranızdayım. Lütfen mesajlarınızı bu çerçevede atınız. Benim yüreğim bir kez kanadı. Bir daha kanatamam. Bu yüzden görüşeceğim kişinin bana güven vermesi gerekiyor. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

 

Kimse aradığını bulamadı aşkta.

Ya, yarım kaldık ikimize,


ya fazla geldik birimize.


Âşık olmak istediklerimizle âşık olduklarımız birbirini tutmadı.


Kimimiz olanla yetindi,


kimimiz yetinemedi kendi yalnızlığıyla bile…


Biraz da cesaretti aslında aşk.


Gözünü budaktan sakınmamaktı.


Ve kabullenmekti olanı da, olmayacak olanı da…
Kahraman Tazeoğlu

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x