Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatBayanlarla Sohbet

Konya arkadaslik

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Konya arkadaslik

Konya arkadaslik, profilim dikkate alınsın lütfen…Adım Aleyna 30 yaşındayım Konya da yaşıyorum. Rabbim bana;benimle beraber cennete yürüyecek,cennet yolunda bana yardımcı olacak,Kuran ve sünnete uygun bir aile hayatı yaşayacağım bir eş nasibeyle … saygılı dürüst yalanı dolanı olmayan boyu benden uzun mutlaka kariyerli kariyer sahibi olup üniverste bitirmiş olan bnm gbi romantik ilgili kendne gvenen sade bir hayatı olan beni kısıtlamayacak sevgi dolu kadın ruhundan anlayan ve profilimde belirttiğim yaş aralığına sahip beyler msj atsın lütfen 40 yaşndaki ve otuz yasndaki kimse msj atmasn kısaca profilim dikkate alınsın…

 

Konya arkadaslik, Konya arkadas, Konya arkadaşlık sitesi, Konya arkadaslik sitesi, Konya arkadaslik, Konya arkadaşlık
Konya arkadaslik, Konya arkadas, Konya arkadaşlık sitesi, Konya arkadaslik sitesi, Konya arkadaslik, Konya arkadaşlık

 

 

 

Konya arkadaslik sitesi

Konya’nın arkadaşlık sitesine hoş geldiniz! Konya’da yaşayanlara özel arkadaşlık sitesi! Sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Uzakta olanlarla vakit kaybetmeyin, aradığınız aşk yanı başınızda!

 

Birevlilik.com’a hemen ilan verin;

Arkadaşlarınızla anlık yazışın. (aktif)

Güncel müziğinizi paylaşın. (çok yakında)

Kişisel bloğunuza yazın. (çok yakında)

Anket oluşturun veya oylayın. (çok yakında)

Gruplar oluşturun. (çok yakında)

Fotoğraf galerileri oluşturun. (çok yakında)

 

Konya’nın arkadaşlık sitesi Birevlilik.com

Güncel Haberler

Türkçeleştirme Çalışmaları & Yeni Özellikler – 15/11/2020

Birevlilik.com Türkçeleştirme çalışmaları ve yeni özelliklerin eklenmesi için büyük bir hızla çalışmalara devam edilmektedir, anlayışınız için teşekkürler. Her türlü öneri, görüş ve şikayetleriniz için bizimle iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz..

Birevlilik’e neler yeni?

 

Konya arkadaşa Hoş geldiniz…

 

Konya arkadaş insanları arkadaşları aracılığıyla yeni insanlarla tanıştıran yerel bir topluluktur. Kendinize özgü profilinizi oluşturabilir, fotoğraflarınızı, videolarınızı, bloglarınızı, ilanlarınızı, anketlerinizi ve haberlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

 

Kullanım Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. www.birevlilik.com adresi altında bulunan bu web sitesi bundan sonra Birevlilik olarak anılacaktır.

 

Kullanım koşulları Birevlilik tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz.

 

Birevlilik, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Birevlilik herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

 

Bu Web Sitesinde Birevlilik’in kontrolünde olmayan Web Sitelerine linkler bulunabilir. Birevlilik herhangi bir şekilde bu diğer Web Sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Birevlilik, bu linkleri sadece bu Web Sitesinin kullanıcılarına kolaylık yaratmak için sağlamaktadır ve diğer bir web sitesine bir linkin bulunması söz konusu sitenin içeriğinin tasdik edildiği anlamına gelmez.

 

Birevlilik üzerinde oluşturulan tüm (ses, görüntü, metin, fotoğraf vb..) içeriğin sorumluluğu içeriği oluşturan üyeye aittir. Eklenen içeriğin telif haklarına uygun olarak eklenmesi ve T.C. Kanunlarına uygun olması sorumluluğu içeriği oluşturan üyeye aittir. Birevlilik bu içeriğin paylaşılması için gerekli ortamı sağlamaktadır ancak içeriği kontrol etmekle yükümlü değildir. Bu yükümlülük üyeye aittir.

 

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin altında bulunan “İletişim” linkine tıklayıp bize bildiriniz.

Arkadaş ararken dikkat etmeniz gereken güvenlik önlemleri.

 

Arkadaşlık sitelerine üye olanların çoğu, genelde doğru ve dürüst bilgiler verirken, ne yazık ki istisnalar da var. Bu nedenle size, sahte profilleri nasıl tanıyacağınız ve dolandırıcıların tuzağına nasıl düşmeyeceğinize dair beş tavsiyede bulunmak istiyoruz:

 

Konya Arkadaşlık çatısı altında her gün birçok çalışan, sitede bulunan üyeleri kontrol etmektedir. Üyeler önce editörlerimiz tarafından titizlikle kontrol edilir. Arkadaş arama konusunda ciddi olmadığından veya arkasında dürüst olmayan bilgiler veya Spam yattığından şüphelendiğimiz profiller, daha baştan sitede yayınlanmaz.

  1. İnanması güç bilgileri muhakkak sorgulayın

 

Üye önerinizde dikkatinizi çeken tutarsız bilgileri seçici gözle sorgulayın. Örneğin üye 22 yaşında ancak cerrah olduğunu mu iddia ediyor? Önerilen üye borsada çalışıyor ancak aynı zamanda paranın kendisi için tamamen önemsiz olduğunu mu yazıyor? Bu durumlarda şüpheye kapılmanız çok doğal. Yapılan önerinin belirttiklerinin doğruluğuna inanmamanız durumunda irtibatı mutlaka kesin.

  1. Kişisel bilgilere karşı titiz davranın

 

İnternet‘te biriyle tanıştığımızda tabii ki çok meraklanırız. Bu kişi hakkında birçok şey öğrenmek, ve günlerden beri e-posta ile yazıştığımız sempatik insanın sesini duymak için onu hemen telefonla aramak isteriz. Telefon numaranız veya adresiniz gibi özel bilgilerinizi vermeden önce, bu bilgileri geri alamayacağınızı sakın unutmayın. Bu ve benzeri özel bilgilerinizi ancak, onları verdikten sonra huzursuz olmayacaksanız, verin. Karşınızdaki insan sizden özel bilgilerinizi istediğinde ve siz vermediğinizde ısrar ediyorsa, kesinlikle dikkatli olmalısınız.

  1. Acele etmeniz için size baskı yapılmasına izin vermeyin

 

Size önerilen üye ile başlattığınız teması derinleştirme kararını verdiğinizde kendinizi iyi hissetmeniz çok önemlidir. Telefon numaranızı, ancak kendiniz istediğiniz için verin ve buluşmak için, ancak kendiniz istediğinizde randevuyu kabul edin. Olayların hızlı gelişmesi ve sizin kendinizi hazır hissetmemeniz durumunda hiçbir teklifi kabul etmeyin. Size baskı yapıldığını hissediyorsanız, bunu net bir dille karşı tarafa aktarmalısınız ve isteklerinize anlayış gösterilmediğinde irtibatı kesmelisiniz.

  1. İlk buluşmadaki yer, güvenli olmalıdır

 

İlk buluşma, potansiyel hayat arkadaşını tanımada atılan birçok adımdan bir tanesidir. E-posta yoluyla veya telefonlaşmadan dolayı aranızda belirli bir samimiyet doğmuş olsa dahi, karşıdaki insanın hâlen bir yabancı olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle de şu noktalara dikkat etmelisiniz: Kafe gibi bağımsız bir ortamda buluşun. Bir yakınınızı/arkadaşınızı buluşmanızla ilgili haberdar edin. İlk buluşmanızda hiç veya ölçülü miktarda alkol için. Özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmayın.

  1. Endişelerinizi bize bildirin

Size sunulan üye önerilerinin ciddiyetini gelecekte de tüm kapsamıyla koruyabilmek için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Üye önerilerinin söyledikleri veya yazdıklarında yalan tahmin ettiğinizde, bunu lütfen bize bildirin.

Konya arkadaslik, Konya arkadas, Konya arkadaşlık sitesi, Konya arkadaslik sitesi, Konya arkadaslik, Konya arkadaşlık

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x