Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Evlenmek İsteyen ErkeklerEvlenmek İsteyen SuriyelilerSuriyeli Bayanlar

Mobil Arkadaşın Adresi

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Mobil Arkadaşın Adresi

Gelişen teknoloji sayesinde artık dünya giderek küçülmektedir. Eskiden kullanılan telefonlar sadece evlerde ya da iş yerlerinde sadece ses yolu ile iletişim kurmaya yarar iken günümüzde ise telefonlar adeta çağ atlamışlardır. Cep telefonlarının bu kadar kısa zamanda bu kadar ilerlemesi sayesinde insanlar artık hem sesli hem yazışma hamda görüntülü olarak iletişim kurma olanağına sahip olmuşlarıdır. Bu olanaklardan da insanlar sonuna kadar faydalanmaktadır.

Evlenmek istiyorum, adım gülay 26 yaşındayım doğru zamanımın geldiğini düşünüyorum. Dış görünüşe önem vermeyen beyler ulaşabilir makyaj yapıp çok süslü biri değilimdir. Dinine bağlı eş adayları öncelik vereceğim. Dini sohbet edip yeri geldiğinde eşimle camileri gezip güzel vakit geçirmek istiyorum.

Çok şükür sağlığım sıhhatim yerinde, evlendikten sonra eşim, arkadaşım ile çok güzel ve değerli vakit geçirebileceğimi düşünüyorum. Evlilik konusunda yaşıtlarım veya 1-2 yaş büyükler ulaşırsa sevinirim.

 

Ücretsiz tanışma sitesi, Ücretsiz tanışma siteleri, Tanışma sitesi, Tanışma siteleri, Tanışma,
Ücretsiz tanışma sitesi, Ücretsiz tanışma siteleri, Tanışma sitesi, Tanışma siteleri, Tanışma,

Akıllı telefotonlar denilen bu cihazlar iletişim şirketlerinin sağlamış olduğu internet hizmeti sayesinde interneti adeta ceplerinde taşımaktadırlar. İnşalarda bu sayede gerek dünya gündemi hakkında gerekside bulundukları ülkede meydana gelen olumlu olumsuz bir takım olayları aynı anda öğrenme şansı yakalamaktadırlar. Ama biz bu yazımızda daha çok mobil cihazlarda sanal ortamda edilen mobil arkadaş sitelerinde değinemez.

 

Mobil Arkadaş Adresi

Mobil arkadaş siteleri bilindiği gibi telefon aracılığıyla insanların arkadaş sitelerine girerek orada hiçe tanımadıkları ya da aralarında uzun mesafeler olan insanlarla arkadaş etme ya da iletişim kurmaya yaramaktadır. Bu arkadaş sitelerinde insanlar adres bilgilerini ya da özel hayatlarıyla ilgili bir takım bilgileri paylaşmadan diğer insanlarla bir takım şeyleri paylaşma fırsatı sunmaktadır. durum böyle olunca karşı taraftaki insan daha cüretkar olur ve beklide kendini aşan bir takım eylemler içine girebilmektedir.

 

Bu eylemlerin içerisine girmesindeki nedende büyük ihtimalle sanal alemin insanlara vermiş olduğu cesarettir. Bu cesaret sayesinde insanlarda cüretkarlığını konuşturarak karşı tarafı bir takım eylemlere yönlendirmeye ya da bazı konuları konuşmaya sevk edebilir. Çünkü karşı taraf onun için herhangi bir tehlike teşkil etmemektedir. Tehlike teşkil etmediği için ise de insanlar mobil arkadaş adreslerinde konuştuğu kişilere karşı daha açık ve net olur.

 

mobil arkadaş, mobil arkadaş adresi, mobil arkadaş odaları, mobil arkadaşın adresi, star arkadaş, star arkadaş, star arkadaş mobil arkadaş, star arkadaş mobil arkadaş odaları

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x