Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Şehir Şehir Bayan ArkadasSevgili Arayan BayanlarYabancı Bayan Arkadas Ara

Mobil Arkadaşlık Uygulamaları ve Yeni Dostluklar

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Mobil Arkadaşlık Uygulamaları ve Yeni Dostluklar

Mobil arkadaşlık uygulamaları temel olarak farklı ülkelerden, farklı lokasyonlardan, farklı kültürlerden insanların kolay bir biçimde iletişim kurmasını amaçlayan bir arkadaşlık aracıdır. Mobil arkadaşlık uygulamaları kullanıcılarına farklı kültürlerden insanları tanıma fırsatı sunmaktadır.

Ben İlkay Mersin dan 40 Yaşındayım. Evlenıp ayrıldım. ALLAH SWT’nin bana verdiği her şeyden memnun bir kişi. Rumi’nin dediği gibi “Kelimeler bir bahane. Kelimeleri değil, bir insanı diğerine çeken iç bağdır. ”
Aradığım: Beni arayan, ALLAH SWT yolunda el ele yürümek, İslam’ın tatlılığını tatmak ve size verdiği huzuru yaşamak için arıyorum.

muhafazakar arkadaşlık sitesi, muhafazakar arkadaşlık, muhafazakar evlilik, muhafazakar, muhafazakar evlilik sitesi
muhafazakar arkadaşlık sitesi, muhafazakar arkadaşlık, muhafazakar evlilik, muhafazakar, muhafazakar evlilik sitesi

Zira Mobil arkadaşlık mobil evlilik, Mobil miRC gibi yöntemler dünyanın dört bir yanında popüler olan iletişim çeşitleridir. Eğer siz de farklı kültürleri ve yeni insanları tanımak istiyorsanız mobil arkadaşlık uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Arkadaşlık uygulamaları, konuşmak istediğiniz kişinin ana dilini seçebileceğiniz uygulamalardır. Böylece farklı dilleri öğrenebilir ve pratik yapabilirsiniz. Bu uygulamalardan bazıları ücretli olup bazıları da ücretsizdir.

 

Mobil Arkadaşlık Farklı Kültürlerden İnsanları Tanımanızı Sağlar

Arkadaşlık uygulamaları, bulunduğunuz ülkeye has kullanıcılar içerebildiği gibi uluslararası kullanıcılara da açık olabilir. Bu da demektir ki hiçbir ulaşım aracına başvurmadan istediğiniz anda, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya gibi kıtalardaki bütün ülkelerde yaşan insanları ziyaret edebilir, hem onların dillerini hem de kültürlerini öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte arkadaşlık uygulamaları yabancı dil bakımından pratik yaparak kelime dağarcığınızı geliştirmenize katkı sunabilir.

 

Dil Öğrenebilirsiniz!

Bazı arkadaşlık uygulamaları tamamen dil öğrenme siteklıdır ve isterseniz sıradan insanlarla arkadaşlık edebilirsiniz. İsterseniz de mesleği yabancı dil öğretimi olan profesyonel eğitimcilerle ücretsiz veya ücretli şekilde iletişim kurabilirsiniz. Çünkü bulunduğunuz konumda yabancı ülke vatandaşları yoksa yabancı dil için pratik yapma imkanınız kısıtlı demektir. Bu da bir şekilde temelini edindiğiniz yabancı dili unutma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunuz anlamına gelir.

 

Ancak arkadaşlık uygulamalarını kullanarak yabancı dil konusunda konuşma veya yazışma yolu ile pratik yapabilir ve oturduğunuz yerden kaliteli ve eğlenceli bir dil eğitiminin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanında konuştuğunuz kişi ile özel bir arkadaşlık geliştirebilirseniz, farklı bir kültürden aynı kişi ile uzun süre konuşarak daha önceleri yabancısı olduğunuz ancak merak ettiğiniz bir kültürü yakından tanıma fırsatına erişebilirsiniz.

 

Farklı kültürleri tanımak ve öğrenmek şüphesiz genel kültür seviyenizde bir artışa sebep olacak ve üzerinde bulunduğumuz bu Dünya’yı daha farklı bir gözle anlamanızı sağlayacak yeni pencereler açmak konusunda size yardımcı olacaktır.

 

Mobil Arkadaşlık Sitesiyle Yeni Bir Dünya

Mobil arkadaşlık uygulamaları, bulunduğunuz yerden dünyanın dört bir yanındaki insanlarla iletişim kurmanızı sağlar. Bununla birlikte boş zamanlarınızda yeni bir dil öğrenmenize, yeni kültürleri ve yeni insanları tanımanıza olanak sağlar.

 

Sosyal medya ve internetin en ok kullanılan haberleşme aracı haline geldiği günümüzde Mobil arkadaşlık, Mobil evlilik, Mobil miRC gibi uygulamalar bu haberleşme türünün en kolay ve en etkin yollarından biri olarak bilinir. Yeni insanlar tanımak, yeni ilişkiler başlatmak veya sadece öylesine bir gezinmek için kullanılabilecek bu uygulamalar ile zamanın nasıl geçtiğini unutabilirsiniz. Özellikle gençler arasında popüler olan arkadaşlık uygulamaları siz farklı iletişim kurma modülleri sunar.

İsterseniz Görebilir, Duyabilir veya Yazabilirsiniz

Mobil arkadaşlık uygulamalarının kullanıcılarına sunduğu iletişim biçimleri; sesli, görüntülü ve sesli veya sadece yazışma biçiminde karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede bulunduğunuz ortama göre bir iletişim biçimi seçerek, gizliliğinizi de korumak kaydı ile Mobil arkadaşlık uygulamalarını rahatça kullanabilirsiniz. Görüntü ve ses gibi iletişim kanallarının her ikisini de kullanan arkadaşlık siteleri veya uygulamalarını kullanmak için bir web cam ve mikrofona sahip olmanız yeterlidir.

 

Eğer akıllı telefondan veya diz üstü bilgisayardan bağlanıyor iseniz, ekstradan her hangi bir aygıt edinmenize gerek yoktur zira hem akıllı telefonlarda, hem de diz üstü bilgisayarların hemen hepsinde web cam ve mikrofon gibi aygıtlar dahili olarak bulunmaktadır. Eğer sadece ses kanalını kullanan bir arkadaşlık uygulaması veya sitesine girmek isterseniz de, bir mikrofon ve bir hoparlör veya kulaklık işinizi fazlasıyla görecektir.

 

Eğer ki sadece yazışarak karşınızdaki ile iletişim kurmak isterseniz de, akıllı telefonunuzun ekranını, diz üstü veya masaüstü bilgisayarınızın klavyesini bu iş için rahatça kullanabilirsiniz.

 

Mobil Arkadaşlık ile İstediğiniz Gibi İletişim Kurun

Görüntülü ve sesli, sadece sesli ve sadece yazışarak iletişim kurduğunuz modüllerden en güvenlisi genellikle sadece yazışarak iletişim kurduğunuz modüllerdir. Eğer bu uygulamaları kullanırken güvenliğinizden ve anonim kimliğinizden taviz vermek istemiyorsanız siz de yazışarak iletişim kurduğunuz platformları tercih edebilirsiniz. Sadece ses kanalını kullanan platformlar ise, hem ses hem görüntü kanallarının her ikisini kullanan platformlara göre biraz daha güvenlidir.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x