Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıGenelŞehir Şehir Bayan Arkadas

Tam Arkadaş Sitesi

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Tam Arkadaş Bayan Siteleri Hizmete Açıldı

Tam Arkadaş Bayan Siteleri, tam tam davullarının çaldığı bir dönemde açılarak faaliyete girdi. Kendine bir arkadaş veya sevgili bulamadın mı? Çok mu çirkin hissediyorsun? Sevgilinden darbe mi yedin?

ben Ecem Sinop dan. 25 yasındayım. dışardan bakıldığında soğuk kanlı.bi insanı iyice tanımadan özveri göstermeyen biriyim.zaman kötü bekar hayatına bi aşinalığım yok.bir çok konuda beni yetiştirebilecek hem arkadaş hem dost hem sevgili gerektiği yerde öğretmenim olabilecek bi eş istiyorm RABBİMDEN.açmamış bi ççeyi ömür boyu aynı sevgi ve şevkatle avuçlarında soldurmadan aynı renk ve tazelikte koruyacak biri…..kimbilir belki burdadır yada gelir..ALLAHdilerse neden olmasın
Ne arıyorum: insan hayatta sadece dürüstlük ister.istediğim tek şey bu aslında bu cümle herşeyi bütün arzuları alır içine.ona baktığımda gözlerinde kaybolmalıyım.pratik zeka ve vicut dilinden anlamalı herşeyden önemlisi ALLAHtan korkmalı,,,,,,,,,,,,……… lütfen 25 yaş üzeri olanlar iletişim kurmasın

Dünyada ücretsiz sohbet, Ücretsiz bedava sohbet, Ücretsiz sohbet
Dünyada ücretsiz sohbet, Ücretsiz bedava sohbet, Ücretsiz sohbet

 

Vah yazık, vah günah..Gel güzel kardeşim Sitelerimizde derdine derman, yarana merhem olalım. Tam da sana göre bir Arkadaş Sitesi düzenledik. Sitelerimiz çok ferah ve loş, haydi sende koş, muhabbetin keyfiyle coş….

 

Tam Arkadaş Bayan Siteleri açıldı açılmasına ama; tam da Corona hastalığı nedeniyle kendisini idam sehpasında hissedenlerin, bağışıklık kazanmak için herkesin bu salgın hastalıkla yüzleşmesi gerektiğinin, ölen ölsün kalan kalsın diye çığırtkanlık yapanların türediği bir zamana denk geldi. Tam bir olgunluk ve refah seviyesine yükselmek istiyorsan, tam Arkadaş Sitelerinde yerini ayırt malısın sevgili kardeşim.

 

Tam Arkadaş Bayan Siteleri; kendini yarım hissedenlerin, eksik kaldım diye hayıflananların, işsizlere iş, dişsizlere diş umudu vadeden. Evde kalmış kızlara koca, imanı tam olmayanlara hoca, milletin aklıyla dalga geçen Arkadaş sitelerine alternatif olmak için açılmış bir star Arkadaş sitesidir.

 

Tam Arkadaş Bayan Siteleri veya Yarım Arkadaş

Tam Arkadaş nedir? Yarım Arkadaş Nedir? Öncelikle bunları biraz anlamak lazım sevgili dostlar. Tam Arkadaş; tarafların karşılıklı istek ve fikirlerini tam olarak belirtip temennilerde bulunduğu bir Arkadaş türüdür. Yarım Arkadaş ise dert ve sıkıntıların, düşüncelerin tam olarak ifade edilemediği eksik bir Arkadaş türüdür. İnsanların meramlarını anlatabilmeleri için beyninden geçen düşünceleri tam olarak aktarmaları elzemdir. Çünkü yarım yamalak bir konuşmayla hiç kimse seni tam olarak anlayamaz.

 

Bir doktor karşısında veya bir Hakim karşısında olayı tüm detaylarıyla anlatman lazım ki, Doktor ona göre bir tedavi şekli seçsin ve reçete yazsın. Güzel kardeşim kıçında basur çıkmış, sen Doktora karnım ağrıyor dersen doktor nereden bilsin sende basur var? Aynı şekilde Hakim karşısındasın olayı tam çıplaklığıyla ve akıcı bir Türkçe ile anlatman lazım ki, Hakim de o yönde kanaat kullansın ve karar versin. Benden size tavsiye yapacağınız her işi tam yapın, eksik yapmayın. Eğer her meseleyi eksik ölçüp tartarsanız, hem gündelik hayatta, hem de star Arkadaş bünyesinde yayın hayatına devam eden Sitelerinde eksik kalırsınız.

 

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Mehmet yılmaz
Mehmet yılmaz
7 ay önce

Merhaba bir hayat arkadaşı arıyorum

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x