Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

GenelŞehir Şehir Bayan ArkadasSevgili Arayan Bayanlar

Yanlızlığınıza Son Verin Bizimle

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Yalnız Kalmayın, Ücretsiz Arkadaşlık

Canınız mı sıkıldı? Yalnız Kalmayın ve kafanıza göre olacak insanların bir yerlerde durduğuna inanın. Muhabbet mi istiyorsunuz, konuşmanız mı lazım, dertleşecek birileri mi yok? Tam da aradığınız yer burası. Müzik, arkadaşlık, dostluk, aşk ve sevgi.. Burası mobil Arkadaşlık sitesi.

Ben Hacer 29 Yaşındayım. Bingöllıyım. Ben kimim: Bir hanım , bir anne, bir öğretmen ve bununla beraber bir öğrenci . Herkez kadar kusurlu , bir o denli da sevmek ve sevilmek isteyen bir aciz . Kuranı kendine rehber
Ne arıyorum: Namazını kılan , eşini hiç kimseye muhtaç etmeyecek kadar civan-mert .Bakışlarında dinlenebileceğim , benimle 5 km yüriyebilecek performansta bir zatı muhterem ….

Chat Siteleri Sohbet Odaları, Chat Siteleri, Sohbet Odaları, Sohbet Chat
Chat Siteleri Sohbet Odaları, Chat Siteleri, Sohbet Odaları, Sohbet Chat

İşte hepsi burada. Bizim de dertlerimiz oluyor her zaman. Konuşacak birilerini arıyoruz elbette. Bulamadığımız zaman değil, aslında her zaman bir adresimiz olmalı diyoruz hep. Canımız sıkılırken ve daralırken hep kaçacak yer ararız. Dışarı çıkmak işimize gelmez bazen. Reel hayat bunaltır, daraltır, üzer. İşte tam bu anlarda sitemiz herkesin imdadına yetişen hızır gibidir.

 

Ortaya birisi bir söz atar.. Mesela aşktan bahseder veya spordan veya siyasetten. Herkesin kendince bir tuttuğu takımı vardır veya gönülden desteklediği bir derneği veya siyasi bir sevgisi. Her insan bir şeyleri hayatının içine alır ve bunların doğru olan taraflarını savunarak hayatına devam eder. Aslında bu hayatın bir rengidir. Olmazsa olmazdır onun için. Belirli çizgiler korunarak ve düzgün bir konuşma üslubuyla yapılan tartışmalar her zaman dikkat çeker ve saygıyla karşılanır.

 

Arkadaşlığın Gücü

 

Kesinlikle de olmamalı. Yalnız kalmayın diyoruz çünkü tek kalmak çok sarsar. Yalan bırakır insanı. Kendinizi elbette dinleyin arada. Ama çok abartmayın bunu. İnsan garip sesler duymaya başlayınca tehlike daha da artarak devam eder.

 

İnsanların anlaşabildiği en güzel yöntemdir konuşmak. Katı bir üslup ve sert ifadeler kullanmamaya özen göstermeliyiz. Kimse yalnızlığa kader diyerek boyun eğmemeli ve kader diyerek kabullenmemeli. Her insanın kalabalık bir şeyleri olmalı şu hayatta. Kimisinin kalabalık bir ailesi, kimisinin arkadaş çevresi, kimisinin odasındaki eşyaları.. Yani bir şeyler mutlaka olmalı hayatımızda.

 

Sevemediğimiz hayatın öyle derinden sarstığı anlara şahit oluruz ki, öyle değil mi? Bazen çok sevdiklerimizi dönülmez bir karalık yola uğurlarken bile yalnız kaldığımızı aslında görmekten korkarız. O korkularla yaşamak çok ağır gelir hepimize.

 

İşte bu bir kaç örnek bile bizi ürkütmeye yeter de artar bile. Samimi olamadığımız ve samimiyet kuramadığımız her korkulu yaklaşımlarımızı derinlere inerek sorgulamalıyız. İşte bu soruların cevabı da sitemizde.. Asla yalnız kalmayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x