Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulSevgili Arayan BayanlarYabancı Bayan Arkadas Ara

Yazılı Evlilik

1.5 2 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Yazılı Evlilik

Evlilik tutkunları arasında yazışmalı evlilik denilen Yazılı Evlilik sistemi, kullanıcılar için en güvenli evlilik sistemidir. Özellikle VPN kullanarak yaptığınız bir yazışmanın size ait olduğunu kimse ispatlayamaz. Sesli ve görüntülü evlilik ortamında, size ait ses ve görüntülerin hangi amaçla kullanılacağını bilemezsiniz!

selam ben Sanem Ağrılıyım ve 1 evlilik yaptım ve ayrıldık sonrada bende 3 yıldır kimseyle görüşmüyorum ve artık tekrar evlenme zamanımın geldiyini düşünüyorum 4 yaşında bir kızım var ve onunla birlikte yaşıyorum asla ondan ayrılamam bende ben çocukları cok severim ve bir cocugum daha olsun isterim ben cocukları cok seven biriyim tanışaçagım kişinin cocugunun olması benim için önemli deyil ve ben severim cocukları bende isterse çalışırım istemezse çalışmam ben çalışmayı seven biriyim dir destek olmak için elimden geleni yaparım yani para komusunda kimseye yapacak bişiy yok bende çalışır kazanırız ve mutlu oluruz

Güneşin sana gelmesini istiyorsan, gölgeden çık.
Güneşin sana gelmesini istiyorsan, gölgeden çık.

 

Seviyeli Evlilik

Sitemizin ana ilkesi daima seviyeli bir ortam üzerinde nezih kişilerin aynı çatı altında buluşması ve ailemizin bir parçası olmasıdır. Böylece mekanın şekli daha kaliteli bir hal almaktadır. Sitemize giriş yapan kullanıcıların evlilik anında ahlak kurallarına aykırı kelimeler kullanması ve rahatsız edici hareketler sergilemesi, kanaldan ve sunucudan uzaklaştırılma sebebidir. Başkası tarafından genel ve global sitelerde rahatsız ediliyorsanız, hemen kanal yada sunucu yetkilileri ile irtibata geçerek durumu bildirebilirsiniz.

 

VPN: VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir ve en temel anlamıyla internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar.

Arkadaş Evlilik, Arkadaş Evlilik Siteleri, Arkadaş Evlilik Sitesi, Arkadaş Evlilik Siteleri, Arkadaş Arkadaşlık, Arkadaş Bayan, Arkadaş Arkadaşlık Siteleri, Arkadaş Bayan Siteleri, Bedava Arkadaş Evlilik Siteleri,bayanlaşma

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
trackback
2 yıl önce

Yunan Evlilik Sitesi, Ben Şelale Aslen İzmitliyim ama Yunanistan da yaşıyorum. Boğa Burcuyum. kadınına her ortamda sahip çıkabilecek kadar kendinden emin, yakışıklı, karizmatik, yeri geldiğinde de sert olabilecek bir erkek.. Dümdüz bir insanım,yalandan nefref ederim. Eğlenceli ve pozitif bir insanım. Niyetim Evlilik. Sabah Namazını beraber kılabileceğim bir eş arıyorum. Telaşsız ve açık seçik konuş. Başkalarına da kulak ver.
APTAL ve CAHİL oldukları zaman dahi dinle onları, çünkü bu
dünyada herkesin bir hikayesi vardır…………
Hakkımda bilinmesi gereken en önemli şey şudur ki; Ne kadar üzerime oynanırsa oynansın, ben asla duruşumdan taviz vermem! Ama bu tutumum uğruna da “Bana Ağır Konuş” diye yalvaran zihniyetleri mağdur etmem.
Önce sabırla dinler, konuşma sırası bana gelince, sadece; “Tebessüm Ederim…” Aslaletim sessizliğimdirr!!!!……

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x