Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulBayanlarla SohbetGenelŞehir Şehir Bayan Arkadas

Yeni Arkadaş Siteleri

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Yeni Arkadaş Siteleri Farkıyla Yeniden Sizlerle

Yeni Arkadaş Siteleri; bu alemde boy gösteren, google sokaklarını süsleyen yüzlerce site sahibinin katılımıyla bünyesinde yeniden açıldı.

Ben Piraye 32 yaşındayım aslen Sivas’lıyım Manisa da yaşıyorum zorluk nedir yokluk nedir biliyorum ben bu yaşıma kadar yaşayabileceğim herşeyi yaşadım sayılır kayıplar verdim fedakarlık yaptım hep giden taraf karşı taraf oldu terazi burcu olduğum için herkesle iyi anlaşabilirim araştırmayı severim sınırı olmayan bir aşk içinde temeli güvenle sağlamlaştırılmış her şeye var olan bir aşk arıyorum baskın kişilikliyim eğer tanımak istiyorsan mesaj gönder bana.
Ben Pıraye 32 yaşındayım, ciddi evlilik ilanı, ciddi evlilik, ciddi evlilik düşünüyorum

 

Üye olmadan ücretsiz sohbet, Üye olmadan, ücretsiz sohbet, Üyeliksiz ücretsiz sohbet, ücretsiz, sohbet
Üye olmadan ücretsiz sohbet, Üye olmadan, ücretsiz sohbet, Üyeliksiz ücretsiz sohbet, ücretsiz, sohbet

Her ne kadar arkadaş siteleri yeni olsa da, dostlarımız çok eski; kıramayacağımız, bükemeyeceğimiz çok sağlam dostlarımız var, köklerimiz çok derinde, dostluklarımız kavi. Sağ olsun dostlarımız davetimize icabet ettiler ve açılışa katıldılar. Bu alemde yeni bir arkadaş mekanı açılırken, benzer işi yapan diğer mekan sahiplerine haber verilir, onlar da açılışa katılırlar. Bu alemin raconu budur, böyle gelmiş, böyle devam edecektir.

 

Yeni Arkadaş Siteleri Açılışına Katılımlar Memnuniyet Verici

Yeni Arkadaş siteleri açılışımıza İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm illerden büyük bir katılım olduğu gözlenmiştir. Çünkü arkadaş mekanımızın yeni olduğuna bakmayın, sahipleri eski ve ağır insanlardır. Bu alemde tanınan ve bilinen şahıslardır. Arkadaş sitelerimizin ismi yeni olsa da, dostlarımız ve dostluklarımız eskidir, temellerimiz sağlamdır. Çünkü bazı hasletler eskimez, tıpkı dostluğun, kardeşliğin eskimediği gibi. Ama arkadaşlık öyle değil, arkadaş iyi günde vardır, kötü günde toz olur gider. Aslında bizler yukarıda da dediğim gibi sadece arkadaş sitelerimizi yeniliyoruz, dost ve kardeşlerimizin daha nezih bir mekanda bayan yapabilmesi adına bir nevi yenileme, tadilat, boya, badana gibi düşünebilirsiniz.

yazı arası

arkadaş yazı arası

Neler Eskir, Neler Eskimez ?

O artık sizlerin tahayyül gücünüze kalmış bir şeydir. Çünkü eskiyen bir şeyi ne kadar kullanabilirsiniz, örneğin bir pantolon; kaç yerine yama vurup giyebilirsin ki? Gerçi şimdi yama işi de kalmadı. Ben hiç yamalı pantolon giyeni de görmedim, fakat biz eskiden çocukluğumuzda yamalı pantolon çok giyerdik. Şimdi yeni nesil bir giydiğini bir daha giymiyor. Neyse pantolonu bir kenara bırakalım konumuza devam edelim. Yeni arkadaş siteleri olarak sizlerden beklentimiz, sizleri daha aktif olarak buralarda görmektir. Yani bir gün gelip 5 gün gelmezseniz simalarınız gözümüzde eskimeye başlar ve sizleri yavaş yavaş unuturuz. İşte bu yüzden kalıcı dostlukların devamı için lütfen yüzlerimizi eskitmeyelim varsın sitelerimiz yeni olsun.

 

Yeni Arkadaş Siteleri İle Eski Mynet Arkadaş Kültürü Yeniden Hayat Buldu

Yeni arkadaş siteleri açılışını duyarak teşrifleriyle bizlere onur veren tüm yerli ve yabancı dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Yeni arkadaş sitelerimizde eski mynet arkadaş kültürü yeniden canlandırılmıştır, çünkü sizlerin de bildiği gibi bu kültürü ilk ortaya çıkaran ve hayata geçiren yine bizlerdik. Fakat daha sonradan bu mynet arkadaş adı altında yeni yetme zibidiler bir çok oluşumla site açmaya başladılar. Bunların hiç birisine itibar etmeyin, bu dalkavuklar zümresi ayrık otu gibi her yerden karşımıza çıkmaktadırlar. Fakat bunlar daha henüz anne karnından dünyaya duhul etmediği zamanlarda bizler yeni arkadaş siteleri açmış ve eskitmeye başlamıştık.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x