Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulŞehir Şehir Bayan ArkadasYabancı Bayan Arkadas Ara

Arkadaş Evlilik Sitelerim

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Arkadaş Evlilik Siteleri

Türkiye de yazılı ve Java destekli artık Mobil Cep Telefon uygulamaları sayesin de artık daha kolay bir şekil de erişim yapılmaktadır. Türkiye’nin online bedava arkadaş siteları sitesi olarak sizlere bedava hizmet vermekteyiz.

merhaba ben Karstan Makbule 27 yaşındayım.Hiç Evlenmedim ve çalışmıyorum .Artık arkadaş bulma vaktinin geldiğini düşünerek bunları sizinle paylaşıyorum.Sizlerde gerçekten sevgiye değer veren ve beni aşkla beraber olmayı hedefleyenler varsa bana yazabilir.

Sohbet Yeri, Sohbet Seli, Sohbet Evi, Sohbet, Arkadaşlık
Sohbet Yeri, Sohbet Seli, Sohbet Evi, Sohbet, Arkadaşlık

Son zaman da sayıları hızla artan hemen hemen her gün yeni bir sitenin açıldığı günümüz de artık İnsanlar sanal ortamlarda kaliteli ve kalitesiz faydalı eğlence mekanları aramakta. Arkadaş.TK sitemiz yaklaşık 15 Yıl kesintisiz ve eksiksiz bir şekil de sizlere kaliteli ve seviyeli bir ortamda bugüne dek sizlere en iyi şekil de bedava arkadaş etmenizi sağlamaktadır. Google arama motoru üzerin de sizler de sitemize kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Mobil arkadaş sayfamız üzerin de sizler de artık nere de olursanız olun, artık cep Telefon uygulamarı üzerin den sizler de kolay bir şekil de üyeliksiz ve ücretsiz arkadaş sayfamıza bağlanabilirsiniz. Arkadaş evlilik üzerine kurulmuş Türkiye de bir çok arkadaşlık sanal muhabbet siteleri bulunmaktadır. Artık Google arama motoru üzerin de sağlıklı bir şekil de ziyaretci ve kullanıcıya iyi bir şekil de sağlıklı bir nezih ortamda en faydalı ve iyi siteler her zaman daha favori olarak görülmektedir. Bizlerin sizlere sunmuş olduğumuz muhabbet kanallarımızda sizler de kendinize yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

 

Öncelikle arkadaş ve evlilik nedir hakkında biraz sizlere ön bilgiler sunmak istiyoruz.

güzel-arkadaş

 

Arkadaş evlilik nedir?

 

Arkadaş ve evlilik tamamen farklı Ülke ve Şehirler de yaşayan hiç birbirini bilmedn görmeden tanımıyan İnsanların, yada İş yeri, Ev, Okul, ortak çalışma alanlarda daha yakın insanların kendi aralarında muhabbet ettikleri bir arkadaşlık Sevgi saygı Portal ortamıdır. Burada insanlar birbirleriyle Bilgi ve paylaşımı yaptıkları, Google arama motoru üzerin de kullanıcılarına üyeliksiz bedava arkadaş hizmeti sağlıyan belli başlı en Temiz ve kaliteli arkadaş siteleridir. Bu sitelere sizler de kendinize ait bir takma isim nick (rumuz) alarak doğrudan ana sayfa üzerin de bulunan arkadaş giriş butonuna tıklayarak sizler de kolay bir şekil de arkadaş kanallarına bağlanabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en kaliteli ve yazılı arkadaş siteleri olarak son zaman da bedava arkadaş ve evlilik hizmeti veren belli başlı bır kaç İRCD sunucu dışında pek kaliteli hizmet veren sitelere rastlamak artık günümüz de çok zor. Türkiye’nin en iyi sanal arkadaşlık siteleri üzerine hizmet veren diğer İRCD sunucular olarak sizlere örnek vermek gerekirse sırası ile aşağıdaki liste tablosunda sizler de bu sunuculara ve weblere giriş yaparak sunucu hakkında daha geniş Bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sohbet Yeri, Sohbet Seli, Sohbet Evi, Sohbet, Arkadaşlık
Sohbet Yeri, Sohbet Seli, Sohbet Evi, Sohbet, Arkadaşlık

1- Kullanıcılarına üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de seviyeli bir ortam da huzurlu ve güvenli bir arkadaş hizmeti sunan bedava bay ve bayan arkadaşlık tanışma sitesidir.

 

2- – Kullanıcılarına hem Google üzerinde bedava TREvlilik hizmeti sunan Gurbetci Avrupa yabancı ülkeler de bulunan İnsanlara hem Türkiye geneli hem Avrupa üzerin de hizmet sunan bedava arkadaş evlilik siteları sitesidir.

arkadaş

3- Online evlilik ve arkadaş edebileceğiniz en iyi arkadaşlık sitesidir.

evlilik arkadaş

arkadaş

 

4- Tamamen Şiir, eğlence, oyun kanalları ve bulmaca soru cevap ve radyo muzik gibi keyifli hizmetler sunan diğer üyeliksiz ve ücretsiz en iyi arkadaş evlilik siteler den bir tanesidir.

 

5- Türkiye’nin en seviyeli ve eğlence mekanı olarak bilinmekte, ve sizlere bu doğrultuda hizmet vermektedir.

 

Yukarıdaki farklı platrofmlar üzerine kurulmuş tamamen Google üzerin de gelen ziyaretci ve kullanıcılarına mobil destekli hizmet sunan Türkiye’nin en iyi arkadaşlık ve eğlence sitelerin den bir kaç tanesidir. Sizler de bu sitelere Google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Sadece sizlere evlilik ve arkadaş hizmeti vermekle kalmayıp tamamen sizlerin günün 7/24 Saat’i güzel bir vakit gecirmeniz için sizlere oyun ve radyo kanallarımızda güzel vakitler sunmaktayız. Oyun kanallarımzıda sizler de diğer yarışmacı kullanıcılarımızla yarışarak bütün puanları toplayabilirsiniz. Topladığınız bu puanlarla her Ay’ın sonunda oyun kanallarında özel yetki ile ödülendirilmekte, ve oyun Kanal Topic Kanal başlıklarında nickleriniz yazılmaktadır. Hem arkadaş hem oyun hem de bunların yanında radyo kanalımızda sizlere canlı bir şekil de hizmet veren radyo Kanal dj arkadaşlarımızın günün 24 saati güzel müziklerle sizlere en iyi ve popüler canlı parcalar sayesin de sizler de sevdiklerinize eş ve dostlarınıza istek parçalar da bulunabilir, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Seviyeli ve saygın güzel nezih bir ortam da sizler de Türkiye’nin en iyi eğlence ve arkadaşlık sitelarımıza giriş yaparak kendinize yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Mobil arkadaş sayfamız üzerin de dilediğiniz zaman Cep Telefonlarınızdan da kolay bir şekil de sitemizin arkadaş sayfalarına bağlanabilirsiniz. Muhabbet sitelarımız üzerin de sizlerin daha iyi ve güzel bir ortamda muhabbet edebilmeniz için sitemiz sitelarında ele aldığımız Kanal kurallarımız mevcut. Bu kurallar tamamen kullanıcılarımızın haklarını düşünerek ele alınmıştır. Bu kurallar sizlerin daha iyi bir şekil de güzel arkadaş etmeniz için genel kurallar listemize eklenmiştir. Peki nedir bu kurallar diye soracak olursanız;

 

Kanal Kuralları

 

1- Global #Arkadaş ve #Evlilik kanallarımızda tamamen küfür,argo kötü kelime sözler kullanmak yasaktır.

 

2- Reklam, siyasi Propaganda, başkaların haklarına saygısızlık edecek kişilerin girişleri yasaklanmakta.

 

3- Reklam, saldırı, clone , bot, invite spama yol açacak Botnet, DDOS gibi saldırı girişimlerde bulunmak.

 

4- Başkalarına ait özel bilgileri (ad soyad, Telefon numarası, ev adres bilgileri) vs. vermek dağıtmak yasaktır.

 

5- Kanal ortasında Skype Facebook Twitter Telefon numarası vermek dağıtmak yasaklanmıştır.

 

Bu kurallar sizlerin huzurlu ve kaliteli güvenli güzel bir ortamda arkadaş etmeniz için kurallara eklenmiş ve uygulanmıştır. Kanal kurallarına uymuyan kullanıcılar öncelikle Kanal yetkili operatör op (@) arkadaşlarımzı tarafından uyarılmakda, uyarılara uymuyan kişiler kick+ban komutu uygulanarak sitemiz kanallarında uzaklaştırma cezası uygulanmaktadır.

 

Arkadaş sayfalarımıza giriş yapan kullanıcılarımızın amacı her ne olursa olsun, şunu unutmamanız gerekir, seviyeli ve saygılı bir ortamda sizlere yapılmasını istemediğiniz hal ve hareketleri sizler de başkalarına yapmayınız. Maksat ”Kahve bahane, arkadaş şahane olsun” diyerekten sizleri de muhabbet sitelarımıza bekliyoruz.

Arkadaş siteleri, arkadaş, evlilik siteleri, evlilikim, arkadaş

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x