Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulBayanlarla SohbetBoşanmış bayanlarGenelŞehir Şehir Bayan ArkadasSevgili Arayan Bayanlar

Bana aşkı anlat

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Bana aşkı anlat


Bana Aşkı anlatsın birisi Ben Mahinur 26 yaşındayım. Ciddi olanlar yazsın. 7 yaşında kızım var niyetim son derece ciddi macare aramıyorum güven sorunu olmayan yazsın. Batman da yaşıyorum. Ev hanımıyım. Burcum aslan
Ne arıyorum: 24 ile 30 yaş arasında ciddi bir beyefendi arıyorum, Batman da yaşaması şart değil Türkiye’de herhangi bir şehirde yaşasın yeterki, maddi durumu iyi olsun, bana ve kızıma bakabilsin, bana aşkı yaşatacak biri olsun.
Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı

Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı
Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı

 

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Diğer
Ülke Türkiye
Şehir Batman
Genel Bilgiler
Boyu 1.60 cm
Kilosu 60 kg
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu İlköğretim
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Çocuklarımla
Çocuk Durumu Çocuğum var ve benimle yaşıyor
Sigara Az kullanıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Aslan

Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
25-35
Medeni Hali Boşanmış
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Farketmez
Geliri Farketmez
Çocuğu Farketmez
Sigara Farketmez
Alkol Kesinlikle Almasın


Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı

Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı
Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı

Bugün ki makalemizin konusu bana aşkı anlat. İçimden geçenleri yazarak sizlere anlatmaya çalışacağım.

Bana anlat hadi nasıl hisseder ki aşık olunca insan kendisini. Yıldızlara bakmak gibi mi yoksa ? Ulaşılmaz mı. Nereye benzer ki karadenizin yeşiline mi yoksa uçsuz bucaksız bir denize mi ? Yoksa bir kuşa mı benzer büyüdüğü zaman uçup gider mi yüreğinden. Off öyle zor ki anlamak birşeylere benzetmek içimde kopan fırtınanın adını aşk koydum. Ben her gördüğümde sevdiğimi içimde tarifsiz bir fırtına oluşuyor içim içime sığmıyor. Sevdiğim gidince dalıp gidiyor gözlerim uzaklara farkında olmadan gözyaşlarım süzülüyor yanaklarıma. Hislerim doğrumu acaba bu yüreğimi telaşa veren şey gerçekten aşk mı ? Yada gelip geçici bir heves mi ?

Bana aşkı anlat hadi

Aşk bir çocuğa mı benzer yoksa sevdikçe sevginle mi büyür. Yaşamak mı lazım o heyecana bürünmeden bilemez miyiz. Dağlardaki çiçeklere mı benzer ki acaba bilemedim ki tatmadığım için hayal kuruyorum. Aşkı hayalimde ki gibi hissederek hareket ediyordum. Bana sorsalar ki aşk neye benzer bana aşkı anlat hadi deseler. Derdim ki aşk sele benzer öyle bir sel ki bu yüreğine girdiği zaman eskiyi senin canını acıtan ne varsa alıp götürür temizler duygu ve düşüncelerini bahar getirir yanaklarına mutluluk göz yaşların ile sular yüzünde açan gülleri. Ellerin titrer tutunca kesilir ayakların yerden sanki yere basmıyor da uçuyor gibi hissedersin.

Öyle bir şey ki o yanındayken hiç kimseden hiç birşeyden korkmazsın öyle bir güç verir ki sana dünya üzerine gelse bir adım geri atmazsın. Yüreğin aşkı tadınca dokunduğun her yerden sevgi fışkırır adeta güller açar taşlar kayalar. Koklamaya koparmaya kıyamazsın. Onun yüreği senin evindir ya hani saray da yaptırsalar altın suyunada bandırsalar o yürekte olmadıkça huzur bulamazsın duramazsın. Bana göre aşk böyle bir şeydir. Seni mutlu eden herşeyin başı ona dayanıyor ise kaynağı o ise sen aşık olmuşsun demektir. Ben böyle hissediyorum aşkı gerçekten mutluysanız sizlerde hissettiğiniz duygunun adını bilemiyorsanız aşk deyin gitsin.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
MeLina
MeLina
3 yıl önce

RowDy ne güzel anlatmışsın aşkı.. Yaşamak da böyle bişey.. Herkesin aşkı böyle güzel yaşaması dileğiyle.. Emeğine yüreğine sağlık duygun daim olsun inşallah.

Mohammad Ebrahim
Mohammad Ebrahim
3 yıl önce

Merhaba sevgili hanımefendi, iyiyiz, benim adım Mohammad Ibrahim Mohammad. İstanbul’da yaşıyorum. 30 yaşındayım. Bekarım. Henüz evlenmedim. Bekar bir kadın arıyorum. Geleceksen evlen, 0542466624227’yi ara. Ben bir ağaçım ve bu Ness için sorun değil, benim için önemli

Fatih
Fatih
1 ay önce

Merhaba ben fatih esmer 17.5 boyunda olgun ciddi kendini yetiştirmiş oturmasını kalkmasını bilen yerine göre hareket eden kendini bilen bir insan seni tanımak konuşmak evlenmek istiyorum 0541 512 22 13 numaram lütfen ara cekinme

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x