Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanlarıGenelSevgili Arayan Bayanlar

evli sözleri

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
 1. evli sözleri, en güzel evlilik sözleri,evlilik mesajları,evlilik mesajları 2020,evlilik mesajları kısa,evlilik mesajları sms,evlilik sözleri
 2. Fatma ben. antakya da yaşıyrorum. yaşım 30 Merhaba. Evlilik ilanları telefon numaraları konusunda hassas olanlar için buradayım. Yani bir nevi tanışmak ve arkadaş olmak. Ama asıl amacım tabi ki evlenmek. Karar vermekte zorlanıyorum bazen. Yaşım 30 oldu. Çok mu geç kaldım? Ya da erken mi bilemiyorum. Bu konuda öncelikle yanıtlarınızı beklediğimi söyleyebilirim. Sabırsız bir bayanım. Kibarım, güzelim ve yeteri olgunluğa sahibim.
  Evlilik İlanı Cep Telefon Numarası Arıyorum. Daha önce farklı platformlardan bana ulaşanlar oldu. İlk mesajdan hemen sonra baktım ki telefon numaramı istiyorlar. Diyorum ki bende bir dakika durun. Bir konuşalım. Amaç ne önce yani evlenmek mi arkadaşlık mı dostluk mu? Yanlış mıyım arkadaşlar. Ben ciddi bir evlilik istiyorum. Bu saatten sonra konuşacağım kişi evleneceğim kişi olur yani anlatabildim mi?
 3. Mutluluğunuz dünyayı kıskandıracak kadar büyük olsun, sevginizi destanlaşacak kadar mükemmel olsun, Bu özel gününüz kutlu olsun.
 4. Siz bir gül bahçesinin gülü ve bülbülü gibisiniz. Allahım sizleri bir ömür boyu mutlu etsin. Dilerim mutlulukla birleşen elleriniz hiç ayrılmasın.
 5. Bir gün yaşadığınız tüm duygular sizler çok güzel bir anı olarak kalacaktır. Bu mutlu gününüzün de ileride hatırlayacağınız güzel bir olması dileğiyle mutluluklar.
 6. Acılar paylaşıldıkça azalır, sevgi ise paylaşıldıkça çoğalır. Sizinde birbirinizle acılarınızı ve sevginizi paylaşacağınız bir yaşam diliyorum.
 7. Her gününüz bugün gibi mutluluğun zirvesinde geçsin, heyecanınız mutluluğunuza mutluluk katsın. Allah sizleri mesut etsin.
 8. evli sözleri, en güzel evlilik sözleri,evlilik mesajları,evlilik mesajları 2020,evlilik mesajları kısa,evlilik mesajları sms,evlilik sözleri
  evli sözleri, en güzel evlilik sözleri,evlilik mesajları,evlilik mesajları 2020,evlilik mesajları kısa,evlilik mesajları sms,evlilik sözleri
 9. Tüm yaşantınız boyunca birbirinizle paylaşacağınız güzel anıların yaşanması ve sevgi adına en güzel duyguların yaşanması temennisiyle mutluluklar.
 10. Beraberliğinizi evlilik merasimi süslediğiniz bu günde size tüm canı gönülden mutluluklar diliyorum. Hayatınız bir ömür boyu birlikte devam etmesi dileğiyle mutluluklar.
 11. Sevgili arkadaşım sana eşin olacak değerli kişiyle birlikte huzurlu ve mutluluk dolu bir yaşam geçirmeniz dileğiyle mutluluklar dilerim.
 12. Mutluluk rüzgarları gönderiyorum sana size aşırı dozda sevgi, mutluluk ve hayatınız boyunca mutluluklar diliyorum.
 13. Bir ömür birlikte olmak için attığınız bu adımdan Allah sizi pişman etmesin. Mutlulukla birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha ayrılmasın. Mutluluk dolu günler sizin olsun.
 14. Hayatın çok kısa, yaşam boyu ikiniz birlikte bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle bugünden itibaren birbirinizi üzmeden bir ömür mutluluklar dilerim.
 15. Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar
 16. Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan aydınlığa geçişime, gündüzden geceye, dünümden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol istiyorum. Gelip hep benimle ol istiyorum.
 17. Can dostum sana mutluluklar dilerim ayağına basmayı unutma. Evlilik sözleri gönderiyorum sana
 18. Hep beni sana getirecek yollar, bana açılacak senle kapılar, senin kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum. Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. Benimle evlenir misin sevgilim?
 19. Tüm sevdiklerinizle birlikte dillere destan bir düğün ile, aşkları kıskandıracak bir sevgiyle mutlu olmanız dileğiyle. Mutluluklar.
 20. evli sözleri, en güzel evlilik sözleri,evlilik mesajları,evlilik mesajları 2020,evlilik mesajları kısa,evlilik mesajları sms,evlilik sözleri
 21. Bir sevgi iki elin birleşmesiyle başlar, arkadaşlık ve sevenlerin birbirlerini tanımasıyla gelişir ve nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştireceğiniz bu günde mutlulukların en güzelini yaşamanız dileğiyle Mutluluklar.
 22. evlilik-kutlama-sozleri
 23. Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar.
 24. Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.
 25. Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.
 26. Senle yendim kötü talihimi. Kırdım; umutsuzluğun, mutsuzluğun, kimsesizliğin, yalnızlığın birbirine sıkıca bağlandığı zinciri. Her şeyim tut elimi eşim ol. Bir ömür boyu bırakma beni. Benimle evlenir misin?
 27. Evlilik hayatımızın dönüm noktaları olan olaylardan bir tanesidir. Evlenmek, yuva kurmak ve mutlu bir aile sadetine sahip olmak isteyen herkes evlilik yolunda ilk adımını atmaktadırlar. Ama evlilik bazılarına göre göründüğü gibi hiçte kolay olmayan bir meseledir. Çünkü ömür boyu aynı evi, aynı yatağı paylaşacağınız kişiyi seçmek hiçte öyle kolay olmasa gerek. Evleneceğimiz kişi bulduğumuzda onunla evlenip hayatımızı birleştirme kararı aldığımız zaman artık hayatımızdaki dönüm noktalarından birinden daha geçmiş oluruz. Evlilik sözleri ve düğünleri ile eskiden beri şenlik havasında yapılmaktadır.
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
hasan türker
hasan türker
2 yıl önce

slm erzincandan bayan arkadaş varmı acaba ciddi dusunen varsa eğer işte telim 05013410158 arayın tanisalim

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x