Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayanlarla ChatBayanlarla SohbetEvlenmek İsteyen BayanlarMobil ArkadaşMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

Evlilik can Evlilik Siteleri

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Evlilik can Evlilik Siteleri

Ben Sümeyra Süriyeliyim.Bartında yaşıyrum. 36 yaşındayım. Anam’ın kızı olarak hayatımı ciddiye alıyorum, yukarıdakilerin önemi bir yana, samimi, mütevazı ve çok anlayışlıyım, ailem benim için çok şey ifade ediyor ve Allah’a çok sevgi dolu bir aileden geliyorum ve Allah’a minnettarım. bunun için ve İnşa-allah için. Ayrıca her açıdan oldukça yaratıcıyım ve yeni şeyler öğrenmeye her zaman hazırım. Savaş öfkesi ailemi orada kaybetmeden önce Suriye’de hemşireydim, sonra yeni bir hayata başlamayı öğrendiğim sığınağa kaçtım.
Ne arıyorum: Şefkatli, anlayışlı ve çok güçlü iradeli olmalı. O, anlayışlı ve dürüst olmalı. Benimle ilgilenebilecek ve bir aile kurmaya hazır bir adam istiyorum.

Aşk bu olsa gerek, Yürekten sözler, özlü sözler, aşk sözleri, manalı sözler,
Aşk bu olsa gerek, Yürekten sözler, özlü sözler, aşk sözleri, manalı sözler,

Mezhepim: Sünni
Benim pratiğim: pratik yapmak
Başörtüsü mü takıyorsunuz yoksa başörtüsü takacak birini mi arıyorsunuz?: Evet
Sakalınız mı var yoksa sakal mı arıyorsunuz? Belirtmek istemiyorum
Duam: günde beş kez
Oruç tutmam: Evet oruçluyum
Kuran okur musun: Bazen
Hac yolculuğum: hayır
Yemeğinizdeki malzemelere dikkat ediyor musunuz?: Evet
Dönüştürdün mü?: Hayır.
Aile değerleri: Muhafazakar
İlgi Alanları
En sevdiğim seyahat destinasyonları: aile tatilleri
En sevdiğim edebiyat: roman
Hobilerim: Seyahat
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: komedi, dizi


Evlilik can Evlilik Siteleri

Evlilik can Evlilik sitelerinin can gibi Evlilik arkadaşlarına selam olsun. Bugünde sizler ile beraber olmanın verdiği huzur gurur duygu dolu günler dileriz. Her şeyden önce size bilgi amaçlı anlatımımızı sizler için sizlere anlatmak istiyoruz. Arkadaşlar can dan bir Evlilik e kimse yok demez sanırım. Can dan olmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Can dan yalansız bir Evlilik arkadaşınızın olması eminiz ki Evlilik sitelerinde olsun , sanal Evlilik sitelerinde olsun en çok aradığımızdır. Evlilik Chat diyalog gece ve gün devam eder. Dilerim sizler bu amaçla bizler ile beraber olursunuz. Can bir şeyi istediğinde fırsatı varsa yapmaktan kaçınmayız. Evlilik siteleri , Chat siteleri , diyalog sitelerinin tek yönü Evlilik platformumuz da her ne aranırsa aransın vardır. Kültürel . sosyal aktivitelerin paylaşıldığı Evlilik alemimizde olmanız sizlere umarız mutluluk verir.

TAM EVLİLİK ANI EN GÜZEL NE ZAMANDIR

 

Tam Evlilik anı en güzel Evlilik in güzel şekilde döndüğü andır. Evlilik seri Evlilik şeklinde geçerse tam Evlilik kıvam alır. Arkadaşlıktan öte gidenler sanal sohbetin çıkıp Real Evlilik dönemi başlar bazısında. Bizim Evlilik amacımız bu şekilde giderken sizlere anlatmak istediğimiz onca şey var. Ama makalemizin son anlarına doğru gelirken sizlere saygıdan yana eksik olmamanızı dileriz. Geçmişten bu güne dek bir arada olan dostlara can dan Evliliklerinin devamını dileriz. Evlilik akışı , Evlilik turu , Evlilik aleminiz tam Chat cafe tadında devam etsin der. Aranızdan ayrılırken emek veren herkese selam olsun. Ailesi…

 

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Cemil Danışan
Cemil Danışan
2 yıl önce

Tanışmak istiyorum benim tel 05352861999

Fatih
Fatih
2 yıl önce

Merhaba sumeyra ben Fatih esmer 174 boyunda ciddi samimi dürüst bir erkeğim seni tanımak seninle bir yuva kurmak istiyorum ailesine bağlı ve sevgi dolu bir erkeğim korur ve sahiplenirim seni her konuda hazırım 05415122213 ara beni bekliyorum ozerfatih10@gmail.com

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x