Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

GenelSevgili Arayan BayanlarYabancı Bayan Arkadas Ara

Evlilik hakkında ve Kadınlar hakkında bilgiler

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Slmlar Ben Aysun 35 yas bekar bakimli kendine güvenen bayanım. ileriye dönük yalansiz dolarsız ciddi bir ilişki ariyorum.
Partnerimde aramış olduğum Özelliklerim öncelikle benimle eş ayarda olmak zorunda 35 – 37yas sınırım. Benim gibi bekar veya evlenip boşanmış fakat ÇOCUKSUZ OLMAK zorunda esmer bakimli birazda yakisikli:) Duisburg yakınları olmasada olur Ama NRW BOLGESI TERCIHIMDIR.
SADECEDE AMA SADECE RESIMLI VE TANITICI EMAIL CEVAP VERECEGIM.
TURKIYEDEN BEYLER ZAHMET ETMEYİN..

adana ayşenur
Evliliğinizde Eşinizle Hâlâ Flört Ediyor musunuz?

 

Evlilik yüksek bir dağa tırmanmaya yanında sevdiğin biri olması gibidir. Yolculuk çok zordur ama etrafta çiçekler ve görülecek güzellikler vardır, bu durumda insan iki şekilde davranır:

1- Eğlenmeyi bilen kişi: Yol süresice ne kadar yorulsa da güzellikleri fark ettikce içi neşe dolar, mutluluğunu sevdiği kişi ile paylaşır. onunda mutlu olmasını saglar

2- Eğlenmeyi bilmeyen kişi: Yoruldukça sızlanmaya ve sinirlenmeye başlarsınız. Bu şekilde davranan insan yanındakine kızar. Yanlışlığı sevdiği kişide arar ve bulmak ister bulamıyınca daha çok sinirlenir

 

Oysa hayat hiçbir zaman kolay ve eğlenceli değildir. Her zaman sorunlar olur, geçim sıkıntısı başlar, akrabalarınız ölür, hastalıklar gelir. Eğer sadece bunları düşünüp kendinizi ve yanınızdakini sıkarsanız evlilik anlamsız olur ve boşanmak çözüm olarak görülür. Boşanan kişi başka biri ile yola devam edince problemlerin biteceğini ve hayatın daha güzel olacağını zanneder bu bazı durumlarda çözüm olur ama çogu zaman bunu kendi içinizde konuşarak hallede bilirsiniz eşinizle baş baş konuşmayı dememelisiniz ve onanla sorunun ne oldugunu konuşmayı deneyin ve aranızda sorunu çözmeyi deneyin

 

Oysa evlilik canım cicim ayları”denilen birkaç ay boyunca güzeldir. Bu dönemde insan sarhoş gibi çevredeki problemleri görmez görmemezlikten gelir sorun çıktığında önce stres yapmak yerine sevdiği kişiyi düşünür ve problemleri görmezden gelir. Her türlü derdin birlikte aşılacağını düşünür. Ama zaman ilerleyip de problemlerin bitmediğini görünce yukarıda saydığım iki seçenekten birine göre davranır.?

Evlilik problemler karşısında dayanacak birbirinize sahip olmaktır. Dikkat edin: yanındaki problemlerin suçlusu değil, problemlerde size destek olacak bir dost gibidir. ve Bir dosttan daha öte hayat arkadaşıdır. İşte; buna evlilik denir.

 

Eğer sizi mutlu edecek birini arıyorsanız evlenmeniz yanlıştır, hiçkimse zorlama ile bir başkasını mutlu edemez. Aramanız gereken hayat boyunca yanınızda olup size destek olacak biridir. Güzel günler de herkes zaten iyidir, Evlenilecek kişi zor zamanlarda arkanızda durması gereken kişidir.

Evlilik için çevrenizdeki kişilerden ve tanıdığınız insanlar arasından seçim yapmayı deneyin ve Evlilik sitelerinden faydalıdır ama başka şehirden hiç bir akrabanızın veya arkadaşınızın bile tanımadığı biri ile evlenmek biraz risklidir. İnternetten arkadaş olunca önce sevgilinizi iyice tanımanız ve size ne kadar değer verdiğini bilmeniz gerekir. bunu kimseye söylemeden kendiniz test edin ve size nekadar deger verdiyini anlamaya çalışın

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x