Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Evlenmek İsteyen Erkekler

Evlilik İçin Eş Adayı Arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Evlilik İçin Eş Adayı Arıyorum

Benim adım Poen Evlilik İçin Eş Adayı Arıyorum, 170 boy 85 kiloyum sarışın 24 yaşındayım Türkiye de Afyonkarahisar ilinde yaşıyorum. Hiç evlenmedim yalan söylemeyi sevmem olgun bir kişiliğe sahibim sigara ve alkol çok nadir günlerde kullanırım 18-26 Yaş arası evlenecek niyeti ciddi bayan arkadaşları bekliyorum.

Evlilik İçin Eş Adayı Arıyorum
Evlilik İçin Eş Adayı Arıyorum
Evlilik İçin Eş Adayı Arıyorum
Evlilik İçin Eş Adayı Arıyorum

Rüyada kendi ablasını görmek, kişinin yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir. Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamına da gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde koruma göreceğinize, güvenli ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Kişini rüyasında ablasını görmesi, bekar ise yakında iyi bir evlilik yapacağına; evli ise, bir kız çocuğu doğuracağına; bu rüyayı bir erkek görmüş ise, beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçeceğine veyahut çok hayırlı bir haber alacağına işarettir. Bir rivayete göre; ablasından büyük bir iyilik göreceğine, eğer ablası yok ise onun yerine koyduğu bir kimseden aynı şekilde bir iyilik bulacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre ise, rüyada abla görmek, şefkatle sevgiyle ve güvenle yorumlanır. Rüyada bir ablası olduğunu görmek, aile içinde çok sevildiğine işarettir. Ablasını yanaklarından öptüğünü gören, mutlu bir geleceğe sahip olur. Ablası tarafından öpüldüğünü görmek ise, kendisinin ev halkına bağlılığını ve sevgisini gösterir. Rüyada ablanızı görürseniz, bütün işlerinizde ve girişimlerinizin tamamında birisinden çok güzel bir destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına işarettir.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih
Fatih
1 ay önce

Merhaba ben fatih esmer 17.5 boyunda ciddi kararlı olgun uyumlu kendini bilen kararlı kişiliği oturmuş kendini yetiştirmiş dürüst mert bir erkeğim niyetim dogru insanı bulmak aile terbiyesi almış ne istediğini bilen kararlı ciddi olgun kişiliğe sahip bir bayan arıyorum evlenmek için yüreğini verirse canımı veririm öyle deli severim başımın tacı ederim bir ömür boyu canıma can yoluma yoldaş olsun iyi günde kötü günde kıymetimi bilsin bende bileyim sahiplenirim korurum kimseye laf söyletmem adını adımın yanına yazar eşim derim böyle harbi delikanlıyım varsan benimle bu yola çıkmaya ben varım seninde gözün kara mı dedigini yaparmisin tuttugun eli birakmazmisin o zaman bana göresin seni ruhumla kabul ederim yoluna ölürüm 0541 512 22 13 numaram bu aramak istersen ara veya mesaj yaz cekinme insanız tanışmak ta ayıp değil konuşmakta birbirimizi tanıyalım konuşalım herseyi ben hazırım yaninda adam gibi durmaya bir ömür eşin olmaya beklerim aramanı saygılar

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x