Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

GenelBayan Arkadas BulBayanlarla SohbetEvlenmek İsteyen Bayanlar

İstanbul Arkadaşlık Sitesi

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehirlerinin başında geliyor. Şehirde yaşayan yerli halkın yanı sıra Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen insanlarında burada olması günlük yaşam içerisinde sürekli bir koşturmacanın ortaya çıkmasına imkan sağlar.

Assalamu Aleykum, İstanbul’de yaşayan yabancı bir bayanım. Adım Adel, burada bir firmada yöneticiyim, çalışan bir Müslümanım. 10 yılı aşkın süredir dönüşüm gerçekleştiriyorum. Boş zamanlarımda okumayı ve seyahat etmeyi seviyorum.
Ne arıyorumİstanbul’de pratik bir Müslüman erkek arıyorum. En iyi okudu ve tam zamanlı çalışıyor. Kozmopolitizm ve insanlık önemlidir.

Ücretsiz bedava sohbet, Ücretsiz bedava arkadaşlık, Ücretsiz bedava evlilik, Ücretsiz bedava tanışma, Ücretsiz , bedava sohbet
Ücretsiz bedava sohbet, Ücretsiz bedava arkadaşlık, Ücretsiz bedava evlilik, Ücretsiz bedava tanışma, Ücretsiz , bedava sohbet

İstanbul, dünyanın da yakından takip ettiği metropollerin arasında yer alıyor. Bunun için yalnız Türkiye’den değil dünyanın birçok ülkesinden de bu güzel şehirden farkındalık vardır. İnsanlar burada yaşamak gerek kültürü gerek, tarihi gerekse güzelliğini yaşamak istiyor. Bunun içinde burada olmayanların tercih ettiği yöntemlerin başında İstanbul arkadaşlık siteları geliyor.

 

İstanbul Bayan Siteleri

İstanbul bayan sitelerinde toplanan kişiler birbirilerini daha yakından tanımaya özen gösterir. Bunun için kendilerince muhabbete girerek birbirlerini daha fazla yakından tanımaya çalışırlar. Arkadaşlık sitelerinin tamamının bir amacı vardır ve bu amacın en başında da evlilik yoluna girmek isteyen kişilerin kafalarına uygun olan birilerini bulmasına imkan tanımaktır. Birbirini bu arkadaşlık sitelerinde tanıyan kişiler ilerisi için konuşur ve fikirlerinin uyuşup uyuşmadığı konusunda görüş alışverişinde bulunurlar.

 

İstanbul Arkadaşlık Siteleri

İstanbul arkadaşlık sitelerinin en önemli özelliklerinin başında güvenilir olmak gelir. Girdiğiniz arkadaşlık sitesine kişisel bilgilerinizi de bırakacağınızdan dolayı vereceğiniz bilgilerin kesinlikle uçuncu şahısların eline geçmemesi gerekir. Bunun içinde dikkat edilmesi gerekenlerin başında güvenilirlik gelir.

 

Arkadaşlık her insanın ihtiyaç duyacağı zaruri bir hissiyattır. Ne kadar kaliteli arkadaşlık olursa alacağınız keyifte bir o kadar üst seviyede olacaktır.

 

Şu anda bu yazıyı okuduğuna göre neden burada olduğunu sen de bizde biliyoruz. Bunun için öncelikli olarak dikkat etmen gereken şey buradayken nasıl konuşulması gerektiğini çok iyi bilmen gerekiyor. Bunu tahmin ediyorum ki sende biliyor ve anlıyorsun. Çünkü burada olma amacın neyse tüm üyelerde aynı amaçla buradalar. Bu nedenle buradaki üslup ve adaba ne kadar uygun hareket edilebilirse sen ve karşındaki kişi de o kadar rahat hareket etmiş olacaktır. Aksi takdirde bundan önce de olduğu gibi yalnızlığa mahkûm olarak kalmaya devam edersin.

Bu basit bilgilendirme sonrasında şunun altını çizmek istiyorum ki bir arkadaşlık ne kadar seviyeli olursa hem kendine hem de karşındakine o kadar keyif vermiş olursun. Bunun için tüm üyelerimiz ve üye olacak arkadaşlarımıza şunun altını tekrar çizmek istiyorum ki amacınız sadece birbirinizi tanımak, konuşmak ve eğer niyetiniz ciddiyse ona göre hareket etmelisiniz.

 

Türkiye’de birçok arkadaşlık sitesi var ve bu arkadaşlık sitelerinin tamamı belli bir amaca hizmet ediyor. Amacın en belirgin hali ise kadın ya da erkeğin karşılıklı olarak arkadaşlık edip kafalarına yatmaları halinde birebir görüşmelerine öncülük etmektir. Çünkü günümüzde artık insanlar birbiri arasında ister istemez arkadaşlık edemiyor ve derin arkadaşlıklar kuramıyor.

 

Gelelim işin asıl noktasına yani arkadaşlık sitelerinde adap nasıl olmalı? Sorusunun yanıtını vermeye. Karşınızdakine karşı onu incitecek, hakaret edecek, kişisel bilgilerini ifşa edecek bir tavır içerisinde kesinlikle olunmaması gerekir. Böyle bir şeyin tespit edilmesi halinde doğrudan sistem üzerinden gerekli uzaklaştırma cezası anında verilir.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Berna
Berna
4 yıl önce

Merhaba Ben Berna İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum 1 kız çocuğum var kızıma babalık ve bana eşi olarak kabul edecek beyefendiler varsa mesaj atın konuşalım kötü alışkanlığı olmayan düzgün işi olan mesaj atsın ilgilenirim, şimdiye kadar tek evlilik yaptım başka birisiyle ne görüştüm nede bir ilişkim oldu. Annemin babamın yanında kalıyorum şuan çok şükür kızımla birlikteyim, şuan çalışıyorum ama eşim çalışmamı istemezse çalışmam.

Fatma
Fatma
4 yıl önce

ÇANAKKALEMutlu Huzurlu Ömür Boyu Mutlu Olmak İstiyorum

Allah yolunda seven Allah yolunda birlikte olmak isteyen baylar mesaj atın çünkü ben daha önce ki evlilimden çok zulüm gördüm ve çocuğum yok ailem beni saolsun yanına aldı ama onların yanında bir yere kadar durabiliyorum. Çanakkale merkezdeyim, eğer dul bir bayan ile evlenmeyi kabul eden erkeklerde ulaşır ve kabul ederse olur diğer türlü dul çocuksuz veya bir küçük çocuklu biriyle birlikte evlenmeyi düşünüyorum.

Fatih
Fatih
26 gün önce

Merhaba ben fatih esmer olgun kendini bilen saygılı oturmasını kalkmasını bilen yerine göre hareket eden kendini yetiştirmiş kişiliği oturmuş ciddi bir insanım seni tanımak konuşmak arkadaş olmak istiyorum 0541 512 22 13 numaram

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x