Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıBayanlarla ChatBayanlarla SohbetMobil ArkadaşMuhabbet Etmek İsteyen Bayanlar

İtalyan Evlilik Siteleri

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben Lidyana İtalyanım Türkiyede yaşıyırum.35 yaşındayım. Bir kızım var. bircum terazi. Dönüştürülmüş genç Avrupalı ​​bir erkek arıyorum. Musulman evlilik için inçallah Kökeni ne olursa olsun. İnsanlarla tanışmak için burada değilim Tek amacım müstakbel kocamı bulmak inçallah
Aradığım şey: Dindar bir adam inşallah. Yemek inçAllahının yarısını tamamlamak isteyenlere saygılı alçakgönüllülük. Belgesi olmayan erkekleri kabul etmiyorum .. Ve eş olmak istiyorum.

Kahramanmaraş Bayan Arkadaş, Kahramanmaraş Bayan Arkadaş Bul, Kahramanmaraş Bayan, Kahramanmaraş
Kahramanmaraş Bayan Arkadaş, Kahramanmaraş Bayan Arkadaş Bul, Kahramanmaraş Bayan, Kahramanmaraş

Göz rengim: Yeşil
Saçım: Koyu sarı
Karakterim: Ortalama olarak
Ağırlığım: 71 – 75 kg (154,4 – 165,3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Boşanmış
Diyetim: Özellikle sağlıklı yiyecekler
Duman durumum: Hayır, asla
İçme alışkanlığım (alkol): Hayır
Benim ana dilim: Fransızca
Zindelik seviyem: Belirtmek istemiyorum
Kendi bütçesi: Çocuklarımla yaşa
Çocuklarım: Evet, iki çocuk
Çocuğum: Belki, inşallah
Eğitim seviyem: İlk veya ortaokul
Mesleğim: Diğer
Mesleğim: Diğer
1. Yabancı dil: Fransızca
2. Yabancı dil: Diğer
Diğer dil: Diğer
Kişiliğim: Samimi

İtalyan Evlilik Sitelerı


Evlilik su gibi aksın mı istiyorsunuz. O zaman gevezelik mi arıyorsunuz. İşte size İtalyan gibi Evlilik sitelerinin akış yaptığı Evlilik sitelerinin en önde geleni ve Türkiye’nin Evlilik sunucusuna gelmeniz gerekmektedir . Evlilik i İtalyan , Evlilik i duru olan arkadaşlığın görülür noktası , Evlilik i ask dolu dostların güzel yanı olan Evlilik sunucumuzdasınız. Sizleri su duruluğunda , berrak Evlilik tarzında olan arkadaşlar ile tanıştırmak için adım attık ve Evlilik sunucumuzu açtık. Umarız sizler de bizlere destek vererek bu amaç ile aramızda olursanız sizlere çok minnettar kalırız. Umarız sizinde fikir ve düşünceniz bizim il aynı fikirdir. Evlilik akışında olan arkadaşlar zamanın su gibi geçtiğinin farkına varamazlar. Sizler bizleri seçmekle en iyi kararı alarak en iyi şeyi yaptınız. Bizlerde bizler seçtiğiniz biz siz demeden Evlilik akıcısına destek vererek su misali akan Evlilik i tam Evlilik yaparak neşeli Evlilik ortamı yaparız .

 

EVLİLİK SİTELARININ EN GÜZELİ NEDİR.

 

Evlilik sitelerinin en güzeli nedir diye soracak olursanız sanal Evlilik olsa bile dostluk , ask , kardeşlik, evlilik yapabilmektedir. Evlilik sitelerinin güzel i aynı ortamda zamanı geçişmek için aklımızda sıkıntı stresten uzaklaşmak için bire bir özelde askınız ile , özelde dostunuz ile muhabbet Evlilik etmektir. Evlilik en güzeli zamana karşı sıkıcı ortam dan arınıp sanaldan sözleşip Real de dostunuz ile kahve yudumlamak ve gezmektir. Arkadaşlar umarız sizlere vermiş olduğumuz değerin farkına sizlerde varmışsınızdır. Bizler sizlere vermiş olduğumuz değere sığınarak bir kusurumuz oldu ise affa la. Sizlere buradan Evlilik gününüz güzel olmasını dileriz. Selam ve sevgi ile hoş çakalın..

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x