Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayanlarla ChatBayan Arkadas BulBayan Arkadaş İlanları

Memur eş bul

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Memur eş bul

Memur eş bul; Ben MESUDE 24 yaşında , 1.60 boyunda , 50 kiloda , kumral hiç evlilik yapmamış,başı açık bekar bir bayanım.Bayan Kuaförüyüm İş yeri kendime ait. maddi durumum iyi.Sadece Kayseri içi 28 – 33 arası işi olan veya memur bekar ciddi bir beyle evlenmek istiyorum.Tanışma faslını fazla uzatmak istemiyorum. Cana yakin guleryuzlu dini yonden iyi her bakimdan kendini gelistirmis başı açık ve bakimliyim guzelim bu yuzden yskisikli iyi huylu es istiyorum yalan asla olmali ilgili sevgili ciddi sadakat dini yonden iyi bir es istiyorum sevgili degil kisa zamanda tanisip niyeti ciddi olanlar yoksa yazmasin. Iyi insanlar yazsin.

 

Memur eş bul, Memur eş, Memur eş ara, Memur eş arıyorum, Memur eş bul, Memur eş ara, Memur bay arıyorum, Memur evlilik
Memur eş bul, Memur eş, Memur eş ara, Memur eş arıyorum, Memur eş bul, Memur eş ara, Memur bay arıyorum, Memur evlilik

Memur Evlilik Nedir?

Evlenmek kolay peki ya denginizi bulmak” sloganıyla 2020 de yola çıktık. Memur evlilik sitesi Birevlilik.com, kamudan eş arayanların buluştuğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal hem de mantıklı bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Tabi ki sadece memur yada yeni adı ile kamu personeli olmanız gerekmiyor. Hem kamu hem de özel sektör çalışanları bu sitede tanışıp evleniyor.

 

 

Neden Kamuya Yönelik?

Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz.Birevlilik.com sanal ortamı daha gerçekçi hale getirilerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

 

Ne Kadar Ciddi?

Birevlilik sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikayetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

 

Bilgi Güvenliği

Sitenin hiç bir yerinde kimlik bilgileriniz istenmez ayrıca verdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulup kimse ile paylaşılmaz.Üyelik bilgileriniz hiçbir arama motorunda yer almaz. Sadece bir rumuz belirleyip, meslek bilgilerinizi girerek hızlıca üye olabilirsiniz.

 

Birevlilik.com Memur eş nedir?

 

“Evlenmek kolay peki ya denginizi bulmak” sloganıyla 2021 de yola çıktık. Memur evlilik sitesi Birevlilik.com, kamudan eş arayanların buluştuğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal hem de mantıklı bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Tabi ki sadece memur yada yeni adı ile kamu personeli olmanız gerekmiyor. Hem kamu hem de özel sektör çalışanları bu sitede evleniyor.

 

Birevlilik.com geliştirme ekibimiz, sizler gibi benzer sıkıntıları yaşayan çalışanlardan oluşuyor; kimi öğretmen, kimi doktor kimi özel sektör çalışanı.

 

Birevlilik.com sanal ortamı daha gerçekçi hale getirilerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

 

Birevlilik.com aradığınız kişi hakkında doğru bilgi edinmenizin yanında, meslek bilgilerini öğrenmek, eş durumu tayini hakkı, mesai saatleri, gelir durumu ve askerlik durumu gibi konularda da fikir sahibi olmanızı sağlayan ciddi bir evlilik platformudur.

 

Neden kamuya yönelik bir evlilik sitesi?

Neden kamuya yönelik bir evlilik sitesi?Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz

 

Sadece kamu çalışanları mı üye olabiliyor?

Sadece kamu çalışanları mı üye olabiliyor?Tabi ki hayır, kalbinizin kime sıcaklık hissedeceğine ancak kendiniz karar verirsiniz. Bizim amacımız aynı zorlukları yaşayan, aynı ortak noktaları olan kişileri bir araya getirmek.Diğer evlilik siteleri gibi eş seçiminizi biz değil siz yapıyorsunuz.

 

Üye profilleri gerçek mi?

Üye profilleri gerçek mi?Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikayetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

 

Ne kadar ciddi?

Ne kadar ciddi?Birevlilik sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.

 

Evlenmek isteyen erkekler, Evlenmek isteyenler, Evlenmek isteyen baylar, Evlenmek isteyen beyler, Evlenmek isteyen yazsın,
Evlenmek isteyen erkekler, Evlenmek isteyenler, Evlenmek isteyen baylar, Evlenmek isteyen beyler, Evlenmek isteyen yazsın,

Biz sizler gibi benzer sıkıntıları yaşayan çalışanlarız; kimimiz öğretmen, kimimiz doktor kimimiz özel sektör çalışanıyız. Bu platformda sanal ortamı daha gerçekçi hale getirilerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Aradığınız kişi hakkında doğru bilgi edinmenizin yanında, meslek bilgilerini öğrenmek, eş durumu tayini hakkı, mesai saatleri, gelir durumu ve askerlik durumu gibi konularda da fikir sahibi olmanızı sağlayan ciddi bir evlilik platformuyuz.

Evlenmek kolay da peki ya denginizi bulmak? İster kamuda olun ister özel sektörde size en uygun eşi bulmanın en kolay yolu Birevlilikten geçer.

 

Neden mi? Çünkü herkes burada…

Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz. Tabi ki hayır, kalbinizin kime sıcaklık hissedeceğine ancak kendiniz karar verirsiniz. Bizim amacımız aynı zorlukları yaşayan, aynı ortak noktaları olan kişileri bir araya getirmek.Diğer evlilik siteleri gibi eş seçiminizi biz değil siz yapıyorsunuz.Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikâyetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz. Birevlilik sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar. Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur, üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.

Her türlü önerilerinizi ve eleştirilerinizi bize yazabilirsiniz.Önerilerinizle ve eleştirilerinizle hep daha iyiye beraber yol alacağız.

Sitenin hiç bir yerinde kimlik bilgileriniz istenmez ayrıca verdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulup kimse ile paylaşılmaz.Üyelik bilgileriniz hiçbir arama motorunda yer almaz. Resimleriniz ve yazılarınız kopyalanamaz. Hesap ayarları menüsünden profilinizi kimlerin görebileceğine karar verebilirsiniz. İstemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Sizi rahatsız eden üyeleri anında şikayet edebilirsiniz.Önceliğimiz kalitedir, bundan asla taviz vermeyiz.Talep için , hikayeni paylaş bölümüne girmeniz ve mutluluk hikayenizi bizimle paylaşmanız yeterlidir, sonrasında yapılan incelemelerde gerçekten sitemizde tanışarak evlendiğiniz teyit edilirse ve sizde mutluluk hikayenizin sitemizde yayınlanmasını onaylarsanız hediyenize hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Memur-Kamu çalışanlarına özel eş arama ve ciddi evlilik sitesi

 

ciddi evlilik sitesi Ciddi evlilik sitesi

Birevlilik.com sitesi sevgili, arkadaşlık, dostluk ya da çöpçatan hizmeti veren bir websitesi değildir. Sitemiz ciddi evlilik sitesi misyonu taşıdığından kayıt olan tüm kullanıcılarımızın amaçlarının eş bulma ve evlilik olması gerekmektedir.

 

Gerçek Profiller Gerçek Profiller

Üye profilleri editörlerimiz tarafından 7/24 titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir.

 

Sesli ve Görüntülü Sohbet İmkanı

Onay verdiğiniz adaylarınızla sesli ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Eş arayanlar, adayları ile ücretsiz sesli sohbetler yapabilirler.

 

 

Anlık Mesajlaşma ve Sohbet

Adaylarınız ile anlık çevirimiçi sohbetler yapabilirsiniz. Sohbet modülünü kullanıcı ayarları bölümünüzden kişiselleştirebilirsiniz.

 

Profil Gizliliği

Profil detaylarınız ve resimleriniz Google ve benzeri arama motorlarında listelenmez. Dilerseniz profilinizi site içi profil aramalarına kapatabilir, yalnızca sizin belirlediğiniz adaylar ile iletişim halinde olabilirsiniz.

 

7/24 Destek 7/24 Destek

Tüm soru ve sorunlarınız için bizlere yardım menüsü kısmından ulaşabilirsiniz.

Memur eş bul, Memur eş, Memur eş ara, Memur eş arıyorum, Memur eş bul, Memur eş ara, Memur bay arıyorum, Memur evlilik

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x