Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadaş İlanlarıEvlenmek İsteyen ErkeklerGenelYabancı Bayan Arkadaş

Norveçten Selam

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben Beliz Norveçte yaşıyorum.Aslen Giresunluyum. 45 yaşındayım. Tutkulu, karizmatik ve açık sözlüyüm. Kolayca arkadaş edindim ve ailemle çok iyi geçiniyorum ve onlarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Başkalarına ve hayvanlara şefkatli, kendime karşı daha az.

Nitelikli bir Konuşma ve Dil Terapistiyim ve birkaç farklı rolde çeşitli ve ilginç bir kariyerim var. Endişemi yönetmede büyük etkisi olan kendi günlüğümü yönetiyorum.

norveç bayan arkadaş, norveç bay arkadaş, norveçte evlilik,

Performansı seviyorum. Amatör bir aktör ve şarkıcı, yerel Tiyatro grubum ile çeşitli roller oynadım – Sn Whitasxe 2020, Willows’taki Rüzgarda sinsi bir gelincik, Doğal Nedenlerde çapkın ve talepkar bir sekreter ve daha fazlası.

Benim için çok daha fazlası var.

Beni çok güldürecek birini arıyorum. Kendi ve başkalarının duygularını (bir dereceye kadar) anlayan biri. Ve taahhütten korkmayan biri.

Ayrıca … Lütfen kedilere karşı alerjik olmayın, bende bir tane var ve onu bırakmıyorum.

 

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih
Fatih
1 ay önce

Merhaba ben fatih esmer olgun kendini bilen saygılı oturmasını kalkmasını bilen yerine göre hareket eden kendini yetiştirmiş kişiliği oturmuş ciddi bir insanım seni tanımak konuşmak arkadaş olmak istiyorum 0541 512 22 13 numaram

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x