Türkiye Arkadaşlık Siteleri

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Türkiye Arkadaşlık Siteleri Yurt dışında bulunan gurbetçilerimiz için kurulmuş bir Arkadaşlık sitesidir. bayanlarara yıllardır Türkiye içinde yapılan bay Siteleri çalışmalarını tüm ile ve ilçeler için özel Siteler kurmuştur ama biz sadece bununla kalmak istemedik ve sonuçta ülke dışında olan vatandaşlarımızda aramızda bulundurmak istedik

Selamlar Adım Asuman Ciddi Olan Baylar Lütfen niyeti ciddi olanlar yazsın. Ulaşsınlar 30 Yaş Üstü Olursa İdealdir. Suriyeden Geldim Ama Türk Vatandaşlığım Var. İstanbulda yaşıyorum. Tanışmak İsteyenler fyorumlardan bana ulaşabilirler. Yorumlarda begendıklerıme arkadaşlık istegi yollayacağım.

Sohbet aşk burada, Sohbet Aşk, Aşk Burada, Sohbet, Aşk, 
Sohbet aşk burada, Sohbet Aşk, Aşk Burada, Sohbet, Aşk,

 

bununla birlikte yönetim tarafından kurulan #Türkiye kanalı açılıp yurt dışı girişleri açıldı örnek bundan bazıları  Almanya Arkadaşlık, Hollanda Arkadaşlık, Belçika Arkadaşlık gibi kelimelerde hizmet verip vatandaşlarımızı topladık tabiî ki buna karşılık dışarıdan gelen kullanıcılar bu duruma çok sevindi ve yoğun ilgi gösterildi daha önceleri yapılan mira Arkadaşlık girişi şimdi geliştirildi.

 

Mobil Arkadaşlık girişi yapıldı ve tüm android sistemlerden giriş sağlandı çünkü insanlar eskisi gibi bilgisayarda oturup zaman geçirmekle yetinmek istemiyor sürekli online kalabilmek için mobil bay girişi yapıp  Arkadaşlık ortamına katılma imkanı sağlandı şimdi yönetimin üzerinde çalıştığı  web girişleri için sesli Arkadaşlık ve görüntülü Arkadaşlık sistemi yakın zamanda bunlarda yapılıp sizlere bilgi verilecektir tüm yeniliklerden haberdar olmak için bizleri haber bölümünden takip edebilirsiniz yapacağımın görüntülü Arkadaşlık imkanı yapıldıktan sonra mira serip ta eklenecek isteyen kullanıcılar mira üzerinden de birbirini görüp muhabbet edebilecek  her şeyin en güzeli yurt dışı kullanıcılarımıza sunulacaktır.

 İstanbul bay bayanlar, İstanbul dul bayanlar, İstanbul dul evlilik, İstanbul dul evlilik sitesi, İstanbul dul bayanlar, İstanbul evlilik

her şeyin En güzeli bayanlarara Kullanıcıları için Hep birlikte daha iyi günlere..

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eski Mesajlar
Yeni Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
trackback
Hande
1 yıl önce

Hollanda Arkadaşlık Sitesi Öncelikle selamlar
Nasılsınız
Sizinle oturup bir çay içmek ve tanışmak isterim

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x
()
x