Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulSevgili Arayan Bayanlar

Yabancı Arkadaşlık Siteleri

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Yabancı Arkadaşlık Siteleri

Evlilik siteleri olarak sanal alemde Yabancı Arkadaşlık Siteleri imajı ile,de internasyonal olmayı,da başardık,Yıllardır GOOGLE sayfalarını süsleyen arkadaşlık siteleri Sadece Türkiye,ye değil Dünya geneline,de açılarak çok sayıda ülkelerden giriş için uygulamalarını faaliyete geçirerek,Yurt dışındaki yaşayan vatandaşlarımızın katılımlarını sağlamakla beraber yabancı kişilerinden nadirde olsa görülmektedir.

Ben kimim: Ben Chris 30 yaşındayım Babam Antepli Annem ingiliz. Bir Dönem Almanyada Yaşadım. Şuan Memleketimdeyim — akademik — çalışma — sadık, — dürüst, — sevimli – komik – güvenilir – sorumlu – sevgi dolu – uyumlu – – Yalan söylemekten nefret ediyorum — Ne istediğimi biliyorum — elhamdu li allah ************************ JÜST ALMANYA’NIN HAYIR PFOTO NO TEŞEKKÜR EDERİZ))) ” ” (((SADECE ALMANYA’DAN ” ‘FOTOĞRAF YOK CEVAP YOK))’ ” ‘(((SEULEMENT DE L`ALLEMAGNE’ ” PAS DE PFOTO PAS DE REPONSE MERCI) ))
Ne arıyorum: Eğer [[evli değil ve çocuğu yok] sadık — dürüst — anlayış – uyumlu – sempatik – sorumlu — güvenilir — mizahi iseniz gelecekteki bir koca arıyorum -33-40 yaş – belirli bir eğitim seviyesine sahip, – akademik derece + istihdam – her iki bacağı sıkıca hayatta, – ne istediğini biliyor — öngörülebilir gelecekte evlenmek istiyorum. Sevinçle Müslümanlığı değiştirdim, scha allah kher’de sizden okumaya bekliyoruz

mobil sohbet chat odaları, Mobil sohbet odaları javasız chat, Geveze sohbet odaları
mobil sohbet chat odaları, Mobil sohbet odaları javasız chat, Geveze sohbet odaları

Yabancı kişilerin Türkçe muhabbet sitelerini ziyaret etme sebepleri ise bulundukları yerdeki vatandaşlarımızla sık görüşenlerin az, çok Türkçe bilgilerinin olmasından kaynaklanmaktadır,zaten gelen kişilerinde yazma sekilerinden anlaşılmaktadır.Peki toplulumuzda yabancı kavramı nedir biraz ondan söz edelim.

 

Yabancı Kelimesi Anlamı Nedir?

Yabancı kelimesinin bir kaç anlamı bulunmaktadır,örneğin aynı aileden olmayan aynı kanı taşımayan kişilere yabancı denir,Bazende aynı çevreden olmayan mesafe uzaklığı bulunan kişile, rede aynı terim kullanılmaktadır.

 

Eskiden annelerimiz derdi yada halen büyüklerimiz küçük çocuklara söyler yabancılardan bir şey almayın,onlarla konuşmayın,bir yere gitmeyin diye,birde Türkiye’den aynı dili konuşmayan ,ayrı inanca sahip olan kişilere yani dış ülkelerde,Avrupalılara yabancı denmektedir.

 

Durum ne olursa olsun aynı kanı taşımayan akrabalık bağı olmayan herkes yabancı sıfantı,ndadır,başka bir örnek daha verecek olursak yabancı şarkı ,yabancı film,yabancı dizi,yani Türkiye dışından olan her şeye yabancı eki kullana biliyoruz bu insan veya başka bir nesne fark etmiyor.

Özetlemek gerekirse Aileden olmayan veya çevreden olmayan kişi ,Tanınmayan, bilinmeyen, yad,Aynı türden, aynı çeşitten olmayan,Bir konuda bilgisi, deneyimi olmayan,Belli bir yere veya kimseye özgü olmayan ve buna benzer bir çok şeyde kullanıla bilen bir kelimedir.

Yabancı Arkadaşlık Siteleri

Evlilik arkadaşlık Siteleri olarak GOOGLE sayfalarında bizlerde yabancı ülkelerden katılımları olan kişilere hizmet vermek amacı ile çalışmalarımızı bitirerek yabancı evlilik olarak,ta arama motorlarında yerimizi almış bulunuyoruz.Şimdiye kadar,ki Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz gibi seviyeli bir şekilde Türkçe yazışmalar yapılarak Türkçe,yabancı fark etmez isteğe göre müziklerin dinlendiği radyomuz çeşitli dallarda yarışarak hoş vakitler geçireceğiniz oyun odalarımız.Mobil evlilik girişlerimiz,WEB girişlerimiz ve MİRC arkadaşlık olanağınız,da aynı şekilde devam etmektedir.Yabancı evlilik sitemiz sadece yabancılara degil Tüm Dünyadaki insanlara kapılarını açarak herkesi sitemizde görmekten şeref duyacağımızı bildirir hepinizi davet eder hoş evlilikler dileriz.

Yabancı Arkadaşlık Siteleri, Canlı Arkadaş Evlilik

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x