Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş Türkiye

Bayan Arkadas BulGenelYabancı Bayan Arkadas Ara

Yararlı Arkadaşlık

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Arkadaşlık ederek diğer insanları tanırız ve aynı şekilde kendimizi de tanıtmış oluruz.Neye göre kime göre eleştiriye açık bir durum. Hatta bazı insanlar arkadaşlık etmeyi bir sanat olarak kabul edebilirler, çünkü herkes verimli ve ilginç bir şekilde bu işi beceremeyebilir.

Ben Tuna İstabulda yasıyorum. Aslen Azeriyim Hayatta aktif olan hırslı ve kibar bir kızım, aynı zamanda aile odaklı da çok destekleyici ve sempatik biriyim. Hayatımda yardımcı bir insan olmayı önemsiyorum. ve fakirlere yardım etmeyi deniyorum, bir insan için sorumluluğum sağlıklı ve formda bir yaşam tarzım var ve görünüşe önem veriyorum ve formda bir yaşam tarzı yaşıyorum. Hayvanlara ve doğaya takıntılıyım. Ben azeri türk kızı
Ne arıyorum: Hedeflerime ulaşma yolunda, sevgisi ve desteğiyle bana yardımcı olan dini bir ortağa ihtiyacım var. Dünyamızı ve ahiretimizi inşa etmek için onun yanında olacağım ve tüm zorlukları birlikte geçirecek kadar sabırlı ve güçlü olacağım. Maalesef boşanmış erkek ya da yüksek yaş boşluğu olan ve ihtilaflı yaştaki bir adam benim kriterlerime uymuyor.

turk evlilik sitesi, türk evlilik, türkiye evlilik
turk evlilik sitesi, türk evlilik, türkiye evlilik

 

 

 

Özellikle günümüzde, insanlar yüz yüze gerçekleşen arkadaşlıklarda birtakım anlaşılmazlık yaşamaktadır.

 

İyi bir arkadaşlık oluşturan konular, arkadaşlık gerçekleştiren tüm tarafların dikkatini çeken konular olmalıdır. Tek amacı kendi düşüncesini kabul ettirmek olan ya da sadece kendi ilgilendiği konulardan bahseden insanlarla arkadaşlık etmek oldukça sıkıcı gelebilir. Gerçek bir iletişimde, iki tarafın da eşit derecede dinleme ve konuşma imkanı sunulmalıdır.

 

Bazı arkadaşlık konuları vardır ki kesinlikle her iki tarafın da ilgisini çeker ve böylece verimli bir iletişim sağlanmıştır. Bu yazıda bahsedeceğimiz başlıklar, bir arkadaşlık esnasında söyleyecek bir şey bulamama için kolaylıkla yardımcınız olacak ve arkadaşlık dahil olan kişilerin güvenini kazanmanızı sağlayan uygun atmosferi yaratacaktır. Güvenin önemini bir sonraki makalemizle paylaşacağız.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x